Alba Fehérvár – Atomerőmű SE 101:97 (hosszabbítás vége) | Pécsi VSK-PANNONPOWER – Kaposvári KK 87:91 (vége) | KTE-Duna Aszfalt – Marso Nyíregyházi KK 69:61 (vége)
KTE-Duna Aszfalt
69:61 (17:19, 38:33, 55:48)
Marso Nyíregyházi KK
szombat 14.02.2015, 18:00 • Messzi István Sportcsarnok • Férfi NB I. A csoport

A második félidőt a hazaiak kezdték jobban, a harmadik negyed közepén Taylor kezdte el a pontgyártást vendég részről, akik egyébként mindvégig a hátán cipelte a csapatát, ez azonban kevésnek bizonyult.

Az utolsó játékrészben sokat hibázott a KTE, Kósa triplája pedig alig két perccel a vége előtt 65-58-as állásnál még izgalmassá is tehette volna a végét, azonban Derasimovic betörései és Barovic palánk közeli megmozdulásai a kecskemétiek javára döntötték el az összecsapást.

KTE-Duna Aszfalt 69-61 Marso Nyíregyházi KK

Köszönöm a figyelmet! (19:38:12)

40:00
    Mérkőzés vége. (69:61)

A KTE vihette a labdát az utolsó másodpercekben, ők azonban már az ellenféllel pacsiztak támadásvezetés helyett. (69:61)

39:23
    Pongó Máté állhatott a vonalra, azonban mindkétszer célt tévesztett. (69:61)

39:09
    BAROVIC ziccere megnyugtató előnyhöz juttatja a hazaiakat. (69:61)

38:55
    Kinney látványosan akart zsákolni, de elhibázta. (67:61)

38:31
    BAROVIC pöcizte be a gyűrűn táncoló labdát. (67:61)

38:17
    KÓSA triplája izgalmassá teheti a végjátékot. (65:61)

37:51
    PONGÓ Máté küldte el az emberét egy dobócsellel, majd maga fejezte be az akciót. (65:58)