KTE-Phoenix Mecano – Spartak Subotica 2:3 (vége) | SZEOL SC – FK Bačka 1901 0:0 (vége)
SZEOL SC
0:0 (0:0)
FK Bačka 1901
szombat 14.02.2015, 13:15 • Felső Tisza-parti Stadion, Szeged • Felkészülési mérkőzések

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (14:56:37)

Nem született gól a magyar és a szerb harmadosztályú csapat végig kiegyenlített, kemény csatát hozó edzőmeccsén. A hazaiak álltak közelebb a gólhoz, de az első félidő hajrájában Beretka fejese a kapufán csattant, aztán már kaput sem igen találtak lehetőségeik végén a szegediek. A látottak alapján a döntetlen mindenképpen igazságos eredménynek mondható.

90

90
    Puskás keresztlabdája találja lesen a bal szélen Domonkost, szabadrúgás kifelé.

90
    A korner azonban veszélytelen, a hosszún gyűjthetik be a labdát a szegedi védők.

89
    Bal oldali szabadrúgás után harcolnak ki szögletet balösszekötőben a vendégek.

88
    Nakato megpattanó bal oldali beadása után fejjel adnak haza a szegedi védők.

87
    Ngalle indítása pontatlan a jobb szélre, bedobás a vendégeknek.

86
    Maksimovic elől ment utolsó emberként oldalra Bjedov a hazai térfél közepén.

85
    A bal szélen, a felezővonalnál harcolnak ki szabadrúgást a vendégek.

84
    Nakato újabb bal oldali beadása után Puskás ment szögletre, a sarokrúgás után azonban lehúzza a labdát a kilépő szegedi kapus.

83
    Nakato bal oldali beadása után Bjedov szabadít fel középen.

82
    Kormányos harcol ki szabadrúgást a jobb szélen.

81
    Hosszú labda a jobb szélre Svitic felé, kirúgás a hazaiak javára.

80
    Banjac harcol ki szögletet Puskás mellett a bal oldalon, a korner után Faragó fejeli ki a labdát a mezőnybe.

79
    Hosszú indítás balösszekötőbe, Bjedov takarít az oldalvonalon túlra.

77
    Puskás jobb oldali szöglete után Bjedov fejelt 7 méterről nem sokkal a jobb felső sarok mellé.