SZEOL SC – Sepsi 1:1 (vége)
SZEOL SC
1:1 (1:0)
Sepsi Sfântu Gheorghe
kedd 17.02.2015, 17:00 • Felső Tisza-parti Stadion, Szeged • Felkészülési mérkőzések

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:43:59)

Zsinórban második nemzetközi felkészülési mérkőzésén végzett döntetlenre hazai pályán a SZEOL, a szerb harmadosztályú szabadkaiak után most a román harmadosztályú Sepsiszentgyörgy ellen. Az első félidő kiegyenlített volt, némi vendégfölénnyel, s egy gólt is hozó veszélyes hazai kontrákkal. A második játékrész eleje inkább a Sepsié volt, akik egy szöglet után ki is egyenlítettek, a hajrát pedig hiába nyomta meg a SZEOL, a győzelmet már nem tudták megszerezni a szegediek a néha igen paprikás hangulatú edzőmérkőzésen.

90+1

90+1
    A jobb oldali szöglet azonban érintés nélkül suhan az oldalhálóba, Nagy jöhet kirúgással.

90
    Kormányos jobb oldali beadását blokkolják, hazai bedobás, ami után Végh harcol ki szögletet a jobb szélen.

89
    Ondrejó passza után Kormányos kiugratása hosszú jobbösszekötőbe, kirúgás a vendégeknek.

89
    Végh harcol ki szabadrúgást a bal szélen.

88
    A jobb oldali szöglet után középen menteni tudnak a hazai védők.

87
    Kiss harcol ki szögletet a jobb szélen Dlusztus szorításában.

87
    A jobb oldali szöglet után hazai fejről kerül az alapvonalon túlra a labda, Nagy végezhet el kirúgást.

86
    Végh harcol ki szabadrúgást a vendégtérfél közepén, Kormányos jobb oldali beadása pedig Suciu lábáról suhan el kevéssel a bal alsó sarok mellett.

85
    Kurbuly passza után Coman kissé jobbról, 25 méterről lő magasan a kapu fölé.

84
    Ondrejó keresztlabdája rövid jobbösszekötőbe, megszerzik a labdát a vendégek.

83
    Molnár szabálytalan támadásban a bal szélen, szabadrúgás kifelé.

82
    Kurbuly ápolása miatt áll a játék.

81
    Rövid hazaadás után Garamvölgyi kifutva, lábbal ment Kurbuly elől, a vendégek játékosa azonban a földön marad az ütközést követően.