PSV Eindhoven – Zenit 0:1 (vége) | BSC Young Boys – Everton FC 1:4 (vége) | Aalborg – Club Brugge KV 1:3 (vége)
Torino FC – Athletic Bilbao 2:2 (vége) | VfL Wolfsburg – Sporting CP 2:0 (vége) | FC Dnipro Dnipropetrovsk – Olympiacos FC 2:0 (vége)
Trabzonspor – SSC Napoli 0:4 (vége) | AS Roma – Feyenoord Rotterdam 1:1 (vége) | RSC Anderlecht – Dinamo Moszkva 0:0 (vége)
Sevilla – Borussia M'gladbach 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – Legia 1:0 (vége) | En Avant Guingamp – Dynamo Kijev 2:1 (vége)
Villarreal – Salzburg 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Besiktas JK 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
Celtic Glasgow – Internazionale 3:3 (vége)
Torino FC
2:2 (2:1)
Athletic Bilbao
csütörtök 19.02.2015, 19:00 • Stadio Olimpico, Torino • Európa liga

Jócskán hosszabbított a játékvezető, de maradt a 2-2. A Bilbao remekül indított, idegenben megszerezte a hőn áhított gólt. A Torino ugyan fordított még az első félidőben, lehetőségük volt a harmadik gól megszerzésére is, de ez nem sikerült a fordulás után.

A Bilbao a saját dolgát jócskán megkönnyítette azzal, hogy újabb gólt szerzett, ezzel igen jó helyzetbe hozta magát a továbbjutást illetően.

Torino – Athletic Bilbao: 2-2!
    ---- (20:54:21)

90+4

90+4
    Darmian is sárga lapot kapott.

90+3
    Gazzi szabálytalan Kike Solával szemben, ismét a Bilbao jöhet előre.

90+2
    Remek helyzetből Benat a szabadrúgást alig lövi kapu mellé-fölé! Ismét óriási esély volt ez a vendégek előtt.

90+1
    A jelenlegi állás szerint a Bilbao megtette, amiért ideutazott, döntetlent harcolt ki úgy, hogy gólt szerzett, méghozzá rögtön kettőt idegenben.

90
    Farnerud dolgozta meg Muniaint, ez is sárga lap. A mai harmadik.

89
    Benassi is szabálytalan, egy újabb eséllyel kevesebb a Torino előtt.

88
    Kike Sola takarít, Glik volt az áldozat, jöhetnek az olaszok.

87
    Mezőnyjáték a középpályán, egyelőre nem tud rohamozni a hazai csapat.

86
    Szép átlagot hoz egyelőre a mai nap, egy meccsen van csak egy gól, három meccsen kettő, egy helyen három, de van két négy, illetve egy öt találatos mérkőzésünk is.

85
    Farnerud indulna meg, de lesen találja a passz.

84
    A Torinonak muszáj kockázatot vállalnia, de emiatt néha kinyílnak már hátul.

83
    Benat beadása után Gurpegi a kapufát találta el, szinte a továbbjutás is eldőlhetett volna, ha ez bemegy!

82
    Benat a labda mögött a szabadrúgásnál.

81
    Molinaro szabálytalan Muniainnal szemben, a vendégek jöhetnek előre.

80
    Támadásban a Torino, a vendégek a kontrákra rendezkedtek be.

79
    Quagliarella lövése kerüli el a kaput. Próbálkozik a hazai csatár, de eddig nem találja a fogást.

Gólok: 19. Maxi Lopez, 43. Maxi Lopez – 9. Williams, 74. Gurpegi

Lapok:   72. Benassi (TUI), 90. Farnerud (TUI), 90+4. Darmian (TUI) – 77. Benat (ATB)

Torino FC: Padelli – Maksimovic, Glik, Moretti – Darmian, Benassi, Gazzi, El Kaddouri (Farnerud 77'), Molinaro – Martinez (Quagliarella 60'), Lopez (Amauri 73')
    Cserék: Castellazzi – Bovo, Farnerud, Vives, Amauri, Quagliarella, Masiello

Athletic Bilbao: Iago – De Marcos, Etxeita, Laporte, Aurtenetxe (Iraola 57') – San José, Benat – Viguera (Gurpegi 58'), Mikel Rico, Muniain – Inaki Williams (Kike Sola 73')
    Cserék: Iraizoz – Kike Sola, Ibai, Bustinza, Iraola, Gurpegi, Unai Lopez

Játékvezetők: M. Koukoulakis – M. Karsiotis, Kourompylia