Békéscsabai – Jászberényi Röplabda Klub 3:0 (vége) | Vasas – Palota RSC 3:0 (vége)

3:0
    Jobban kezdte a mérkőzést a Békéscsaba, az első két szettet viszonylag könnyed játékkal meg is tudták nyerni. A Jászberénynek momentumai voltak csak, főleg a csabai hibákból éltek. Aztán a harmadik felvonásban egy másik Jászberény lépett a pályára. Pontos és bátor játékkal meglepték ellenfelüket, végig fej-fej mellett haladva velük. A hazaik végül a szerencsésebb végjátéknak köszönhetően tudták lezárni a mérkőzést.
    A vendégek mindenképpen érdemeltek volna legalább egy szettet, de összességében megérdemelten nyert a Békéscsaba az alapszakasz utolsó fordulójában. (17:21:32)

25:23
    Befejeződött a harmadik szett.

25:23
    Brezgun ütése kötött ki a hálóban, ezzel a harmadik szettet és a mérkőzést a Békéscsaba nyerte!