Real Club Celta de Vigo – Elche CF 1:1 (vége)
Celta de Vigo
1:1 (0:0)
Elche CF
hétfő 02.03.2015, 20:45 • Estadio Balaídos, Vigo • Primera División

A második félidő nagyságrendekkel fogyaszthatóbbra sikerült az elsőnél, a hazaiak fölénye a 61. percben góllá is érett. A találkozó hajrájáig úgy tűnt, a Celta megőrzi minimális előnyét, ám a 86. percben – a lassítások alapján – egy igencsak véleménye büntetőből egyenlítettek a vendégek, ezzel az Elche fontos ponttal gazdagodott a kiesés ellen folytatott harcban. (22:41:14)

90+5
    A labda Tyton birtokában.

90+4
    Utolsó esély a hazaiak előtt, szabadrúgás saját térfélről, mindenki előrehúzódik.

90+3
    Krohn-Deli a sarokrúgással, de az ismétlés után fúj a játékvezető, az Elche jöhet majd.

90+3
    Krohn-Deli beadása pattan szögletre.

90+2
    Igyekszik menteni a menthetőt a Celta VIgo, támadnak a kék mezesek.

90+1
    Négy percet tesz rá Velasco Carballo.

90+1
    Nolito veszélyes lapos lövés megy el keresztbe a kapu előtt, középen nem sokkal maradnak le róla a hazaiak!

89
    Utolsó hazai csere: Radoje helyén P. Hernández folytatja.
    LOMBÁN - 1:1

88
    Az Elche gólt szerzett!
    GÓÓÓÓL! Egyenlítenek a fekete mezesek! DAVID RODRIGUEZ LOMBÁN áll a labda mögé, és higgadtan gurít a jobb kapufa mellé! Álvarez a másik irányba mozdult! 1-1!

86
    11-es az Elche javára! V. Rodríguez dobja fel magát a tizenhatoson belül, nagyon úgy tűnik, a játékvezető megeszi!

85
    Második hazai csere: Charles le, Larrivey be.

84
    Támadásban a vendégek.

82
    A nemrég beállt Alex López (Celta) sárgul be.

82
    Kis szöglet után Alex López lő a tizenhatos sarkától, a labda a kapu előtt keresztben halad el.