Cegléd – PLER-Budapest 26:24 (vége)
Ceglédi Kézilabda Klub SE
26:24 (13:11)
PLER-Budapest
péntek 06.03.2015, 18:00 • Gál József Sportcsarnok, Cegléd • Férfi kézilabda NB1

60
    A végeredmény tehát 26:24!!!

Mekkora meccs volt! Végig kiélezett és kemény találkozót láthattunk! A meccset a hazaiak kezdték jobban, de a második félidőben a vendégek kerültek előnybe! Azonban az utolsó 2 percben hihetetlen feltámadást mutattak a hazaiak, de kellett két komoly vendég hiba is. Mindkét csapat megérdemelte volna a győzelmet, de a hazaiak a végén jobban koncentráltak! Vastaps a lelátón!

Köszönjük a figyelmet! (19:31:32)

60
    Mérkőzés vége. (26:24)

60
    ANTAL az üres kapuba dobja a labdát! Csúnyán eladták a vendégek a labdát! (26:24)

60
    Eladták a vendégek LÁSZLAI pedig nem hibázott! (25:24)

59
    Vendég időkérés! (24:24)

59
    Keménynek ez már a 3. volt! PIROS! (24:24)

59
    Hazai időkérés! Ha ebből a támadásból nem talál be a hazai csapat, akkor szinte biztos a vendég győzelem! (23:24)

59
    Antal kapott két percet! (23:24)

59
    BAK góljával vezet a PLER! (23:24)

58
    PERISIC góljával egyenlít a Cegléd! (23:23)

58
    Labdát szereztek a hazaiak! (22:23)

57
    Leimeter ellépte, GRABOVIC pedig gyors gólt szerzett! (22:23)

57
    Csúnyán eladták a hazaiak. Komoly esély a vendégek előtt. (21:23)

56
    KEMÉNY nagy gólt dobott! (21:23)

56
    LÁSZLAI a szélről talált be! (21:22)

Dániel Schmidt

Ceglédi Kézilabda Klub SE: 1 Bősz, 16 Mojsilov, 26 Bartucz – 4 Varga, 5 Tóth N., 7 Lászlai, 8 Hódi, 13 Sipeki, 17 Gigler, 18 Nikolicza, 20 Lepsényi, 23 Takács, 33 Perisic, 77 Antal, 88 Bíró, 90 Grabovic Edz: Kökény István
    PLER-Budapest: 1 Babasafari, 12 Kránitz, 16 Váczi – 2 Bak, 3 Kemény, 5 Gyene, 6 Kocsi, 10 Tóth P., 15 Leimeter, 19 Laurencz, 22 Auth, 39 Bohács, 71 Sinkovits, 81 Mikita J., 82 Mikita M., 91 Kucher Edz: Hutvagner István

Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor