MTK Budapest FC – Fehérvár 0:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége) | Dunaújváros – KTE-Phoenix Mecano 0:2 (vége)
Nyíregyháza – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Debreceni VSC 2:0 (vége) | Újpest FC – Paksi FC 1:2 (vége)
MTK Budapest FC
0:1 (0:0)
MOL Fehérvár FC
szombat 14.03.2015, 14:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Végül a Videoton megnyerte a találkozót, ezzel az MTK elleni hazai győzelme után idegenben is begyűjtötte a három pontot fővárosi riválisával szemben.
    Az első félidőben mindkét oldalon adódtak lehetőségek, ezek azonban kihasználatlanul maradtak. A találkozó fordulópontja a 36. percben következett be, Vukmirt kiállította a játékvezető Feczesin lerántásáért.
    Az emberhátrányban játszó MTK-Budapest az első félidő hajráját kibekkelte.
    A fordulást követően a Videoton játszott fölényben, a vendégek futószalagon vezették a támadásokat, de a fegyelmezett hazai védelmet nem sikerült feltörniük.
    A 78. percben aztán Feczesin fejesgóljával a vendégek megszerezték a vezetést, és mint később kiderült a győzelmet is. A hajrában az MTK-Budapest lelkesen ment előre az egyenlítésért, de ez ma nem sikerült a kék-fehéreknek.
    Győzelmével a Fehrévár kilenc pont előnybe került a második MTK-val szemben.
    Köszönöm a figyelmet! (15:59:50)

90+5

90+5
    Torghelle felé ment egy mélységi indítás, Calatayud jött a kapujából és vetődéssel összeszedte a labdát.

90+4
    Torghelle kiváló labdát kapott a jobb szélen, viszont pocsékul centerezett.

90+3
    Kanta 23 méterről végezhetett el szabadrúgást, a sorfalat találta el.

90+2
    Hajdú lábát húzták el, mintegy 23 méterről végezhet el szabadrúgást az MTK-Budapest. Ez is egy lehetőség.

90+1
    Az MTK feljebb tolja játékát, igazából a hazaiaknak már nincs veszítenivalójuk.

90
    Öt perc lesz a ráadás.

90
    Ivanovski maradt lent a gyepen, de hamar meggyógyult a vendégek játékosa.

89
    Alvarez húzta meg a labdát a jobb szélen, védője jól fedezve azt, kikísérte.

88
    A Videoton igyekszik megbecsülni a labdát, a vendégek már nem rohannak fejetlenül előre.

87
    Les miatt a Fehérvár jöhet kifelé szabadrúgással.

86
    A hazaiak Torghellének ívelték be a labdát a Videoton tizenhatosára, a támadó elveszítette a párharcot, de a hazai közönség kezezést reklamált. Állításuk nem biztos, hogy messze jár az igazságtól.

85
    Heffler kapott labdát a bal oldalon, centerezése nem járt sikerrel.

84
    Kanta lekészítése után Pölöskei kísérletezett mintegy harmincról, Calatayudnak csemege volt.

83
    Vadnai kapott egyet, balról ívelhet be szabadrúgást a hazai csapat.

82
    A vendégek balról betekert szabadrúgása veszélytelen, középen felszabadítottak a védők.