MTK Budapest FC – Fehérvár 0:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége) | Dunaújváros – KTE-Phoenix Mecano 0:2 (vége)
Nyíregyháza – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Debreceni VSC 2:0 (vége) | Újpest FC – Paksi FC 1:2 (vége)
Dunaújváros PASE
0:2 (0:1)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 14.03.2015, 16:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Az első félidő elején, a hatodik percben Savic góljával vezetést szerzett a Kecskemét, majd ezt követően inkább a hazaiak támadtak, de a szünetben tartotta egy gólos előnyét a lila mezben játszó vendég csapat. A második félidőben is helyzeteke dolgozott ki a Dpase, egy vitatható szituáció is volt a meccsen, Grubjesic lábát mintha elkaszálták volna, de nem látott a játékvezetői hármas faltot. A második félidőben Novák is betalált ezzel megduplázva a kecskeméti előnyt. Az újvárosnak továbbra is a támadójátékán kell javitania, és a védelmen is egyaránt ha bent akarnak maradni az NBI-ben, a Kecskemét tehát elhozta a három pontot Dunaújvárosból, és megerősitett helyét a középmezőnyben.

A végeredmény tehát Dunaújváros – Kecskemét 0:2, köszönjük figyelmüket! (17:50:45)