MTK Budapest FC – Fehérvár 0:1 (vége) | Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége) | Dunaújváros – KTE-Phoenix Mecano 0:2 (vége)
Nyíregyháza – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Debreceni VSC 2:0 (vége) | Újpest FC – Paksi FC 1:2 (vége)
Újpest FC
1:2 (1:2)
Paksi FC
szombat 14.03.2015, 20:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Enis Bardhi remek szabadrúgásgólja reményt adott a hazaiaknak, hogy pontot/pontokat szerezzenek, de a második félidőben bravúrokat bemutató Molnár Péter hozta a három pontot a vendégeknek. A lila-fehérek több mint 20 percig emberelőnyben játszottak, de ezt sem tudták kihasználni, így továbbra is nyeretlenek az idei esztendőben a Szusza Ferenc Stadionban. (21:57:12)

90+4

90+4
    Bartha László helyén Hahn János az utolsó percre.

90+3
    Nego vett át a 16-oson belül egy indítást, de a kapujából remekül kilépő Molnár Péter védeni tudott.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90+1
    A gólszerző Haraszti Zsolt helyén Vági András a hosszabbítás perceire.

90
    Bardhi sarokrúgását Ojo fejelte fel a levegőbe, majd szabálytalankodott a felugró kapussal szemben a csatár.

89
    A védő ápolása miatt 8 mezőnyjátékossal jelenleg a vendég csapat.

87
    Hudákkal való ütközést követően Kulcsárt kell ápolni.

86
    Újabb hazai sarokrúgás veszély nélkül.

85
    Kicsit kiszabadult a nagy újpesti nyomásból a Paks.

84
    Forró beadását a berobbanó Vasiljevic fejelte 7 méterről a kapu mellé.

83
    Haraszti szabadrúgását öklözte ki Balajcza.

82
    Újabb Litauszki szabálytalanság, paksi szabadrúgás 18 méterről a kapuval szemben.

81
    Litauszki nem tudta szabályosan szerelni az egyetlen elől árválkodó Balázs Zsoltot.

80
    Forró beadását Szabó fejelte ki középre, Balogh Balázs ballábas lövése azonban jócskán mellé ment.

79
    A Paks szinte másodpercekre sem tudja megtartani a labdát.

77
    Nego beadását követően Vasiljevic vette át hosszan a labdát, Szabó tudott menteni.

76
    Bardhi sarokrágását követően Heris fejese kerülte el a kaput.

Sándor Gergő

Gólok: 45. Enis Bardhi – 6. Haraszti Zsolt, 30. Bertus Lajos

Lapok:   12. Suljic (UTE), 14. Hudák (UTE) – 61. Tamási (PAS), 72. Kecskés (PAS)   68. Tamási (PAS)

Újpest FC: Balajcza – Nego, Heris, Litauszki, Hudák, Forró – Nagy G. (Vasiljevic a szünetben), Balogh B. – Bardhi, Stanisavljevic (71. Ojo), Suljic

Cserék: Banai (k), Vasiljevic, Ojo, Addo, Tcveiba

Vezetőedző: Nebojsa Vignjevic

Paksi FC: Molnár P. – Kulcsár, Ródenbücher, Szabó J., Báló – Kecskés, Tamási – Bartha (90+4 Hahn), Bertus, Haraszti (90+1 Vági) – Könyves (59. Balázs Zs.)

Cserék: Csernyánszky (k), Hahn, Kesztyűs, Vági, Simon A., Balázs Zs., Lenzsér

Vezetőedző: Csertői Aurél

Játékvezetők: Pintér Csaba – Viszokai László, Ifj. Varga Gábor