Crystal Palace – Queens Park Rangers 3:1 (vége) | Arsenal FC – West Ham United 3:0 (vége) | Leicester City – Hull City 0:0 (vége)
Sunderland AFC – Aston Villa FC 0:4 (vége) | West Bromwich Albion – Stoke City 1:0 (vége) | Burnley FC – Manchester City 1:0 (vége)
Crystal Palace
3:1 (3:0)
Queens Park Rangers
szombat 14.03.2015, 13:45 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

Az első félidőben megnyerte a mérkőzést a Crystal Palace. 75 percig szinte a pályán sem volt a QPR, későn kapcsoltak magasabb fordulatra a vendégek, igaz ehhez kellettek, hogy kulcsjátékosok sérüljenek le a hazai csapatban.

Phillips gólja eséllyel pályázik a forduló gólja címre, de a lényegen ez sem változtat. Crystal Palace – Queens Park Rangers, 3-1.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok! (15:38:04)

90+5

90+5
    Speroni húzza le a középre ívelt szabadrúgást.

90+5
    Austin ellen szabálytalankodik Gayle.

90+3
    Sanogo szabálytalan az ellenfél térfelén.

90+1
    Csere a Queens Park Rangers-nél/nál: lemegy Sandro, bejön Kranjcar.

90+1
    Öt perc lesz a ráadás.

88
    Taarabt gurítja le Phillipsnek, majdnem kipókhálózza a bal felső sarkot, Speroni most hatalmasat véd. Szöglet lesz.

88
    Szabadrúgáshoz jut a QPR. Jó 30 méterre szemben a kaputól.

86
    Sanogo elől ment becsúszva Caulker.
    Matt PHILLIPS - 3:1

83
    Szépít a QPR, MATT PHILLIPS lő óriási gólt! Phillips tól egyet a labdán, majd 40 méterről iszonyatos erővel lövi ki a jobb felsőt, ezzel alaposan meglepte Speroni kapust. Az állás, 3:1.