FC Augsburg – 1. FSV Mainz 05 0:2 (vége) | 1899 Hoffenheim – Hamburger SV 3:0 (vége) | Hertha BSC – FC Schalke 04 2:2 (vége)
Werder Bremen – Bayern München 0:4 (vége) | Eintracht Frankfurt – SC Paderborn 07 4:0 (vége) | Borussia Dortmund – 1. FC Köln 0:0 (vége)
Eintracht Frankfurt
4:0 (2:0)
SC Paderborn 07
szombat 14.03.2015, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Bundesliga

Mindkét félidőben 2-2 gólt szerezve, könnyedén és egyértelműen múlta felül a Frankfurt a Paderborn együttesét. Rengeteg volt sajnos a sárga lap is, de a Frankfurt nagyon fontos három pontot szerzett ezzel a győzelemmel.

Frankfurt – Paderborn: 4-0!
    ---- (17:25:46)

90+1

90+1
    Egyetlen perc a hosszabbítás.

90
    Kachunga is sárga lapot kap, ez a meccs a négy gól mellett a sok sárga miatt is emlékezetes marad, bár a másodikról lemondanánk.

85
    Lakic is besárgul, sárgákból jól el vagyunk látva, ez már a hetedik.

83
    Valdez azonnal kap egy sárga lapot is gólja után.
    VALDEZ - 4:0

83
    Az Eintracht gólt szerzett!
    Inui átadásából NELSON VALDEZ már négyre növeli a hazai előnyt. Kiütés! 4-0!

81
    Zambrano helyett Anderson a pályán a Frankfurtnál, nincs több csere mára.

75
    Valdez váltja Seferovicot a hazai csapatban.

71
    Flum érkezett Stendera helyére, ez még csak az első hazai csere volt.

70
    Nincs változás, a lövésarány 10-5-re változott, de az eredmény maradt 3:0, a Paderhornnak nemigen van esélye egyelőre.

59
    Koc helyett Rupp érkezett a Paderhorn csapatába. A hazaiak még nem cseréltek, a vendégeknek már nem maradt több lehetőségük.

59
    Hünemeier buktatásért kap sárga lapot.
    AIGNER - 3:0

56
    Alighanem eldőlt az összecsapás, Stendera átadásából STEFAN AIGNER eredményes, ezzel már 3-0!

46
    Kettős cserével próbálkozik a Paderborn a szünetben. Kutschke és Saglik helyett Lakic és Kachunga a pályán.