BFC Siófok – Balmazújváros 1:0 (vége) | Ajka – 1:2 (vége) | Szolnok – Sopron 0:0 (vége)
Szigetszentmiklós – Aqvital FC Csákvár 0:0 (vége) | Szeged 2011 – ZTE 3:0 (vége) | Soroksár – Cegléd 0:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Gyirmót 0:1 (vége)
FC Ajka
1:2 (0:1)
szombat 14.03.2015, 14:30 • Városi Szabadidő- és Sportcentrum, Ajka • Merkantil Bank Liga

Az Ajka a második játékrész 12. percében egyenlíteni tudott. Ez után a Vasas még inkább elkezdett nyomni és helyzeteket alakítottak ki, ugyanakkor az Ajka előtt is megvoltak a lehetőségek. Végül a Vasasnak sikerült behúzni a Győzelmet a 83. percben. (16:18:26)

90+3

90+3
    Barna Gábor lefújta a találkozót.

90+3
    Varga kapott reklamálásért sárgát.

90+2
    Remili maradt lesen, pedig kilépett volna.

90+2
    Kenesei próbálkozott 26-ról de nagyon fölé ment a lövése.

90+1
    Köles bedobását Sowunmi fejelte fel az égbe, majd a vendégek tisztázni tudtak.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    A sokadik Vasas szöglet jöhet.

89
    Nagy Bálint állította meg Nagy Dánielt.

88
    Major rosszul elvégzett bedobása után a Vasas jöhet bedobással.

87
    Nagy Dániel beadása Remiliről pattant ki, kirúgás.

86
    Nagy Dániel felrúgásáért Köles kapott sárgát.

86
    Gunther helyett, Sowunmi állt be.

86
    Németh harcol ki szögletet az ajkaiaknak.

86
    Lesen áll meg a Vasas támadás.

84
    Áll a játék ápolás miatt.

83
    A Vasas gólt szerzett!
    A szabadrúgást középen megcsúsztatták, amit a hosszúról átpasszolták, ahol REMILI MOHAMED fejjel tette be a kapuba 1 méterről.