BFC Siófok – Balmazújváros 1:0 (vége) | Ajka – 1:2 (vége) | Szolnok – Sopron 0:0 (vége)
Szigetszentmiklós – Aqvital FC Csákvár 0:0 (vége) | Szeged 2011 – ZTE 3:0 (vége) | Soroksár – Cegléd 0:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Gyirmót 0:1 (vége)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
0:0 (0:0)
Aqvital FC Csákvár
szombat 14.03.2015, 14:30 • Szigetszentmiklósi TK sporttelep, Szigetszentmiklós • Merkantil Bank Liga

A mérkőzés első félidejében a Csákvár és a Szigetszentmiklós előtt is voltak helyzetek, de Horváth és Milinte remekül mentett. A második játékrész elején Barna kapott piros lapot, ami után a vendégek támadtak, de Horváth jól állta a sarat. A mérkőzés végén a hazaiak előtt voltak helyzetek, de ezekkel sem sikerül élni, így 0:0 lett a végeredmény.

Köszönöm a figyelmet! (16:17:56)

90+4

90+4
    A végén még egy szöglet ment el a kapu mellett.

90+4
    Hevesi-Tóth ment remek ütemben Horváth Roland elől.

90+3
    Dulló távoli lövése kerüli el jócskán a kaput.

90+2
    Mihály elől viszik el a labdát remek ütemben.

90+1
    3 perc a ráadás.

90
    Horváth jön ki egy labdáért remek ütemben.

89
    A beívelt szabadrúgást Milinte húzza le.

88
    Szalai rúgta fel Osváthot egy sárga lapért.

87
    Hevesi-Tóth lövése megy el a hosszú kapufa mellett.

86
    Domokos lövésébe vetődnek bele, a hazaiak büntetőt reklamálnak, de nincs sípszó.

86
    Benkő-Bíró labdaszerzés helyett akasztja ellenfelét.

85
    Vágót buktatják még saját térfelén.

83
    Mindkét fél cserél, a hazaiaknál Kollega helyett Benkő-Bíró, még a Csákvárnál Bakos helyett Mihály.

82
    Weitner felé a centerezés pontatlan.

81
    Weitner cselezget a büntető területen belül, de elveszik tőle lövés előtt.

80
    A félpályán adogat a Csákvár, keresik a rést a védelmen.

77
    Többet birtokolja a Csákvár a labdát, de nincs belőle veszély.

Pap Csaba

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok:

Lapok:   16. Barna (SZTK), 45+1. Tóth F. (SZTK), 69. Osváth (SZTK), 88. Szalai (SZTK) – 10. Domján (CSÁK), 19. Nyilasi (CSÁK)   58. Barna (SZTK)

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Horváth L. – Tóth F., Domokos, Szabó B. (Weitner – a szünetben), Vágó – Puskás, Kollega (Benkő-Bíró – 83.), Barna, Pollák – Hevesi-Tóth, Jasarevic (Osváth – 66.).
    Cserék: Sánta – Weitner, Benkő-Bíró, Kornis, Osváth, Benkő, Sipos.

Aqvital FC Csákvár: Milinte – Fényes, Dulló, Kocsis, Szalai – Molnár Cs., Domján, Bakos (Mihály – 83.), Nyilasi (Horváth R. – 61.) – Gajdos, Molnár T. (Oldal – 68.).
    Cserék: Oldal – Horváth R., Köntös, Varga Z., Hegedűs, Mihály, Gelei.

Játékvezetők: Lovas László – Tőkés Róbert, Galán Roland