BFC Siófok – Balmazújváros 1:0 (vége) | Ajka – 1:2 (vége) | Szolnok – Sopron 0:0 (vége)
Szigetszentmiklós – Aqvital FC Csákvár 0:0 (vége) | Szeged 2011 – ZTE 3:0 (vége) | Soroksár – Cegléd 0:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Gyirmót 0:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC
0:1 (0:1)
Gyirmót FC Győr
szombat 14.03.2015, 16:30 • Rákóczi Stadion, Kaposvár • Merkantil Bank Liga

Nem érdemelt vereséget a második félidőben nyújtott játéka alapján a Rákóczi. A tabellán előkelőbb helyen áll a gyirmóti csapat, de ma ez nem látszott meg a játék képén. A hazaiak két kapufát is szereztek a második félidőben, azonban a gól elmaradt. A hosszabbítás utolsó percében Nagy Krisztián beívelt labdájába a kaposváriak szerint kézzel ért bele egy gyirmóti védő, a büntető viszont elmaradt.
    A Somogy megyeiek játékán meglátszott, hogy a hazaiak trénere masszív csapatot rakott össze, az együttesnek van tartása és stílusa is, ám ez ma nem hozott pontot a konyhára. (23:15:45)

90+3
    Petrók reklamálásért kap egy sárgát, elmondta a játékvezetőnek a véleményét.

90+2
    Rajczi tenné be a labdát középre de egy védő beleér kézzel. A kaposváriak egy meg nem ítélt tizenegyest reklamálnak. Ezután Nagy Krisztián ment ki leghevesebben reklamálni, így a tizenegyes helyett a kaposvári játékos kap sárgát.

90+1
    A kapu elé felívelt labdát úgy ítéli meg a játékvezető, hogy a támadók szabálytalankodtak.

90
    Négy percet tesz rá a játékvezető.

89
    Kiss indítja magát hosszan , még ő sem éri el a saját labdáját.

88
    Csere a Gyirmót FC Győr-nél/nál: lemegy Cseri, bejön Nagy Sándor.

86
    Ismét bemutatnak egy kis időhúzást a gyirmótiak, az alapvonalnál kell kihúzni a görcsöt a vendég játékos lábából.

85
    Nem éri el Rajczi a labdát, így elmarad a csukafejes.

85
    Lesen találja a labda kaposvári támadót.

84
    Cseri teszi oda keményen és szabálytalanul a lábát Albertnek.

83
    Albert áll oda a szabadrúgáshoz, nagyon szépen el is rúgja a sorfal mellett, de a lövése a felső kapufát találja telibe. Nincs szerencséje sem a Rákóczinak.