Naturhouse La Rioja – Veszprém 23:31 (vége)
Naturhouse La Rioja
23:31 (10:15)
Telekom Veszprém
szombat 14.03.2015, 16:15EHF Bajnokok Ligája

Magabiztosan nyeri a mérkőzést a Veszprém, bár volt egy kisebb megingás a félidő elején. Ha az itt mutatott játékot meg tudja ismételni hazai pályán is a csapat, akkor nem lehet kérdéses, hogy melyik együttes jut a legjobb 8 közé. (17:45:59)

60
    Mérkőzés vége. (23:31)

60
    Chema utolsó lövése kimarad és ezzel vége is a találkozónak. (23:31)

60
    A kipattanóból támadhat tovább a hazai csapat, de egy kapufa után már a Veszprémnél a lehetőség. (23:31)

60
    Fogja is Fernandez Perez lövését. (23:31)

Alilovic jön a heteshez. (23:31)

60
    Nagy kap 2 percet, ezzel hátrányban fejezi be a magyar csapat. (23:31)

59
    Mikler védése után SULIC szerzi a 9. találatát lerohanásból. (23:31)

58
    Nagy blokkol szépen, de szabaddobással jöhetnek a hazaiak. (23:30)

58
    RUESGA a 30. magyar találat szerzője. (23:30)

57
    Ruesga hibája után FERNANDEZ PEREZ iramodhat meg és lőheti csapata 23. találatát. (23:29)

57
    Rocas lő mellé, kezdenek fáradni a hazaiak. (22:29)

56
    Szimpla hátrányban Nagy lő a spanyol kapu mellé. (22:29)

Közben egy időkérés zajlik, a magyar csapat kérte ki. (22:29)

Újabb magyar gól született időközben. (22:29)

Folyamatosan szakadozik a kép, a hátralevő percekre ez már várhatóan nem is fog változni. (22:28)