3
25 25 25
hétfő 23.03.2015, 17:30Férfi röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    A negyeddöntőben a MAFC és a Dág párharcát az utóbbi csapat nyerte, a dágiak végül 3:1 arányban kerekedtek felül a fővárosiakon.
    A mai mérkőzés előtt a Dág 2:1 arányban vezetett, így egy újabb vendégsiker már elődöntőt jelentett volna. Végül ez a vendégeknek sikerült, ma megállíthatatlanul játszott a Dág, és végül némi meglepetésre 3:0 arányban múlta felül fővárosi riválisát. Igazából az első két szettben a MAFC még tartotta a lépést aktuális ellenfelével szemben, de a döntő pillanatokban mindig porszem került a gépezetbe, és végül a Dág az első két felvonást egyaránt 20:25-re nyerte. A harmadik játszmában a hazaiak már hitehagyottan játszottak, Krupánszkiék sima győzelemnek örülhettek.
    Köszönöm a figyelmet! (19:02:08)

11:25
    Befejeződött a harmadik szett.

11:25
    Majd Búzás hosszút nyitott, ezzel pedig vége a mérkőzésnek.

11:24
    Búzás egy ász értékűt nyitott,

10:24
    Jó ejtés után az első szettlabdát hárította a hazai csapat.

9:24
    Szauter centertámadása után szett- és mérkőzés labdája van a Dágnak.

9:23
    Már minden bejön a Dágnak, ifj.Oszuska Zoltán ászt nyitott.

9:22
    Szauter centerből gyönyörűen húzta be.

9:21
    Kettős érintés után a vendégeké a pont.

9:20
    Molnár elrontotta a nyitást, a hazaiak örülhetnek a pontnak.

8:20
    Jánossy fejezte be eredményesen a vendégek támadását.

8:19
    Molnár továbbra is kiválóan nyit.

8:18
    Gödörben a hazaiak, a Dág pedig tovább menetel a győzelem felé.

8:16
    Technikai szünet!

8:16
    Egy ász értékű nyitás Molnártól.

8:15
    Rossz feladás után a dágiak örülhetnek a pontnak.

8:14
    Molnár centerből suhintott, nem volt ellenszer.

8:13
    Krupánszki előbb a hálóba nyitott, majd egy jó hazai blokk után zárkózik a MAFC.