Atomerőmű SE – Kaposvári KK 93:86 (vége) | Falco KC Szombathely – EGIS Körmend 96:90 (vége) | Alba Fehérvár – Pécsi VSK-PANNONPOWER 90:82 (vége)
Soproni Sördögök – Szolnoki Olaj KK 81:76 (vége)
Atomerőmű SE
93:86 (28:19, 54:44, 69:66)
Kaposvári KK
szerda 25.03.2015, 18:00Férfi NB I. A csoport

Megnyeri első mérkőzését az ASE a köszépszakaszban. A harmadik negyed vége és a negyedik negyed elejét leszámítva végig kézben tartották a hazaiak a mérkőzést.

Az ASE-nál Dugat volt a húzóember a negyedik negyedben, remek játékának köszönhetően megtudták fordítani a csapatként remekül játszó vendégeket.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok, tartsatok velünk legközelebb is ! (19:47:24)

40:00
    Mérkőzés vége. (93:86)

39:36
    Mindkét büntetőjét bedobja Dugat! (93:86)

39:36
    Dugat dobhat két büntetőt. (91:86)

39:29
    Vendég időkérés. (91:86)

39:29
    Dugat dupla 31 mp-el a vége előtt. (91:86)

39:10
    A másodikat már bedobja. (89:86)

39:10
    Az elsőt kihagyja. (89:85)

39:10
    Körtélyesi üt oda Spica-nak. Dobhat két büntetőt. (89:85)

38:39
    A videózást követően a paksiak támadhatnak. (89:85)

38:39
    Videózunk a paksi csarnokban. (89:85)

38:39
    Dugat dob kettest egy betörést követően. (89:85)

38:04
    Frazier dob újabb hármast. (87:85)

37:45
    Az elsőt bedobja, a másodikat viszont kihagyja Kovács. (87:82)

37:45
    Kovács ellen faultólnak. (86:82)

37:40
    Frazier hármas, 4 pontra kapaszkodik fel a Kaposvár. (86:82)

37:07
    Raivionál fújnak lépéshibát. (86:79)

36:39
    A harmadikat is bedobja. (86:79)

36:39
    Az elsőt bedobja, a másodikat kihagyja. (86:78)

Pető József

Atomerőmű SE: Ryan Evans, Gomola Bence, Szabó Zsolt, Kovács Ákos, Eilingsfeld János, Dugat Henry, Medve Máté, Baki Gergely, Markovic Luka, Antóni Csanád, Gulyás Milán, Körtélyesi Gergely
    Kaposvári KK: Benke Szilárd, Nik Raivio, Kocsis Zalán, Fodor Márton, Kovács Soma, Branislav Jancikin, Hendlein Roland, Branden Frazier, Horváth Márton,Grebenár Péter, Papp Péter, Marko Spica

Játékvezetők: Pálla Z., Török R., Tőzsér D.
    Negyedek: 28:19, 26:25, 15:22, 24:20