Györ – PINKK-Pécsi 424 66:57 (vége) | PEAC-Pécs – Aluinvent-DVTK 78:74 (vége) | MTK-Budapest – MKB-Euroleasing Vasas 67:75 (vége)
Serco UNI Györ
66:57 (24:8, 42:19, 51:45)
PINKK-Pécsi 424
csütörtök 26.03.2015, 16:30 • Magvassy Sportcsarnok, Győr • Női NB I. A csoport

Az első mérkőzést megnyerte a negyeddöntőben a Győr, de az újrajátszást a PINKK hozta, meglepetésre a Győr odahaza verte a címvédőt, így a mai összecsapás döntött.

Ezt a mérkőzést a hazaiak teljesen megérdemelten, végig vezetve nyerték, azt első félidőben 23 pontos előnybe kerültek, ezt csaknem sikerült ledolgoznia a PINKK csapatának, de összekapta magát a Győr záró negyedre, és a végjátékra végül nem maradtak izgalmak.

A PINNK tehát nem védheti meg a címét, a Győr lesz a Sopron ellenfele az eldöntőben, a megyei rangadó nem akármilyen izgalmakat igér! (18:20:51)

40:00
    Mérkőzés vége. (66:57)

39:35
    Faulkner pontatlan távolról, nem akar már támadni különösebben a Győr. (66:57)

39:25
    Laklóth szabálytalan a dobóval, Domokos büntetői jönnek, csont nélkül bent vannak. (66:57)

38:58
    Ivanovic hibája a mezőnyben, Sánta kosara közelről. (66:55)

38:58
    Vajda triplája pontatlan, Gémes-Sarok is hibázik a túloldalon kintről. (66:53)

38:32
    Letámadásra jönnek ki a vendégek, Stewart faultolja Radocajt, oldalról jön a Győr. (66:53)

38:13
    Vendég időkérés. (66:53)

38:11
    Egnell dobhatja a büntetőket, nem ront. (66:53)

38:11
    Ivanovic bejátszása pontatlan, Egnellt faultolja Vincze, aki kipontozódik ezzel. (66:51)

37:50
    Elhibázott támadás a vendégeknél, támad a Győr, de már nem kapkodják el. (66:51)

37:24
    Ivanovic csont nélküli triplája! (66:51)

37:05
    Laklóth betörését védekezik le a komlóiak, a túloldalon Gémes-Sarok pontatlanul céloz, jöhet a Győr. (63:51)

36:15
    Stewart ront ziccerben Vinczéé a lepattanó, a személyi Stewartnál. (63:51)

35:59
    Vincze válaszol a palánk alól azonnal, időt kér a PINKK mestere. (63:51)

35:45
    Ruják középtávoli kosara. (61:51)

35:36
    Faulkner pontatlan tripla kísérlete,IvanovIcé a lepattanó, de pontatlan a dobása a túloldalon. (61:49)

34:30
    Eladott labda a PINKK-től, Laklóth pontatlan a túloldalon, a PINKK támad. (61:49)