Györ – UNIQA Euroleasing Sopron 61:81 (vége) | Aluinvent-DVTK – PEAC-Pécs 76:70 (vége)
Aluinvent-DVTK
76:70 (23:16, 40:35, 57:52)
PEAC-Pécs
hétfő 30.03.2015, 18:30 • Miskolc,Generali aréna • Női NB I. A csoport

Rendkívül izgalmas és kiélezett mérkőzést játszott ma is a két csapat a vártnak megfelelően.A hazai csapat hozta az életben maradáshoz és a harmadik mérkőzéshez szükséges győzelmet.Ahogy csütörtökön Pécsett most Miskolcon nyert hajszállal a vendéglátó ami bátran írható a hazai pálya előnyének is , és persze a rendkívül fanatikus hazai szurkolóknak akik egy percig sem hagyták a DVTK csapatát megállni.A vendégek is jól játszottak , és az alapszakasz jobb helyezése miatt a héten csütörtökön otthon kivívhatják a döntőbe jutást.Rendkívül szoros és izgalmas ki-ki mérkőzésre van tehát kilátás a győztes a döntőbe jut . (20:24:46)

39:44
    T.Jovanovics szabálytalan Bishop két büntetője jön. (74:70)

39:37
    Mindkettő jó. Bishop viszi előre a hazai csapatot. (74:70)

39:37
    Williams szabálytalan és kipontozódik,Bishop két büntetője. (72:70)

39:26
    Hurst 3 pontosa jó. (72:70)

39:23
    PEAC időkérés és taktika az egyenlítéséért (72:67)

38:26
    A közönség tüntet .nem szimpatikus a három játékvezető. (68:65)

38:26
    Fogy az előny hazai időkérés. (68:65)

38:26
    N.Jovanovics fontos és pontos dobása 3 pontot hoz. (68:65)

38:18
    Hurst dobása jó egy pont. (68:62)

38:18
    Rasheed szabálytalan és technikai is.T.Jovanovics keze megremeg kettőből semmi. (68:62)

DVTK1910

Aluinvent-DVTK: Czank(c) 10/3, Rasheed 13/3 , Allison 16, Bishop 25/3, Coulibaly 6, Szécsi 4/3, Bálint 2 , Ciappina -, Dubei -, Szabó P -., Arad -,
    Vezetőedző: Miguel del Jesús López Alonso.

PEAC-Pécs: Hurst 20/12, Raksányi (c) 3, N. Jovanovic 20/12, Williams 8/6, T. Jovanovic 11 , Kis -, Orozovic 8, Papp – , Szűcs R. – ,Raus – , Zólyomi -, Kaposi -
    Edző: Zeljko Djokic

Játékvezetők: Papp P.,Frányó P.,Jakab L.