Naturtex-SZTE-Szedeák – Alba Fehérvár 86:98 (vége) | EGIS Körmend – Pécsi VSK-PANNONPOWER 66:78 (vége) | KTE-Duna Aszfalt – Soproni Sördögök 72:47 (vége)
KTE-Duna Aszfalt
72:47 (21:5, 33:22, 49:40)
Soproni Sördögök
szerda 01.04.2015, 18:00 • Messzi István Sportcsarnok • Férfi NB I. A csoport

A KTE-nek viszonylag könnyű dolga volt ezen a mérkőzésen, hiszen "csupán" az első negyed során megszerzett tizenhat pontos előnyt kellett tartania.

Ennek ellenére a negyedik negyed közepéig úgy tűnt, egy kis extrával akár visszajöhet a meccsbe a Sopron, ez az extra azonban elmaradt, az utolsó percekben pedig a hírös városiak akarata érvényesült.

KTE-Duna Aszfalt 72-47 Soproni Sördögök

Köszönöm a figyelmet! (19:40:42)

40:00
    Mérkőzés vége. (72:47)

39:32
    Ismét vendég labdavesztés, KOVÁCS zsákolhatott. (72:47)

39:09
    Szépen védekeztek a hazaiak, a megszerzett labdát IVOSEV váltotta kosárra. (70:47)

38:20
    Eladta a labdát a Sopron, 3-1-ben mehetett a KTE, a befejező ember Hegedűs volt. (68:47)

37:55
    KOVÁCS Péter dobott egy triplát a sarokból. (66:47)

37:49
    TÓTH kosarával próbál zárkózni a Sopron. (63:47)

37:19
    KINNEY egylábas triplája a támadóidő utolsó másodpercére esett. (63:45)

36:51
    Ivosev távolija laposnak bizonyult, de a lepattanó a KTE-é. (60:45)

36:17
    Ismét IVOSEV állhatott a vonalra, ezúttal csak egyet dobott be. (60:45)

35:58
    Bán távoliját RUJÁK szedte és dobta be a gyűrűbe. (59:45)

35:31
    IVOSEV értékesített két büntetőt. (59:43)

34:51
    Pongó Máté próbálkozott középtávolról, sikertelenül. (57:43)

34:36
    Molnár vétett lépéshibát. (57:43)

34:20
    BAROVIC dobott szép horogziccert. (57:43)

34:01
    Ismét Bakk próbálkozott távolról, de most sem sikerült neki. (55:43)

33:32
    Vendég időkérés. (55:43)

33:00
    KARAHODZIC eredményes ziccerből. (55:43)

32:00
    Bakk vállalkozott egyet a 6,75-ösön kívülről, a lepattanó a hazaiaké lett. (52:43)

Bence Blahó

KTE-Duna Aszfalt: 4 James KINNEY, 5 KOVÁCS Péter, 6 Filip BAROVIC, 8 Marko DERASIMOVIC, 9 PONGÓ Máté, 10 PONGÓ Martin, 11 Kemal KARAHODZIC, 12 KELLER Iván, 14 Tomislav IVOSEV, 15 HEGEDŰS Gergely, 16 KŐVÁGÓ-LASKA Márk, 17 JAKAB Péter
    Soproni Sördögök: 4 Jermaine THOMAS, 5 TÓTH Gergely, 6 Mario EDWARDS, 8 TAKÁCS Norbert, 9 RUJÁK András, 11 TREPÁK Zoltán, 13 MOLNÁR Márton, 15 Milos BORISOV, 23 BÁN Tibor, 24 BAKK Krisztián

Játékvezetők: Kapitány Gellért, Söjtöry Tamás, Tőzsér Dénes