Burnley FC – Tottenham Hotspur 0:0 (vége) | Sunderland AFC – Newcastle United 1:0 (vége)
Burnley FC
0:0 (0:0)
Tottenham Hotspur
vasárnap 05.04.2015, 14:30 • Turf Moor, Burnley • Barclays Premier League

A mérkőzésen nem született gól. A Burnley közelebb járt a gólhoz, de igazán komoly ziccer nem volt a meccsen. Ma egyik csapat sem érdemelt győzelmet, igazságos döntetlen született. A kreativitás hiányzott mindkét csapat játékából.

A végeredmény tehát Burnley – Tottenham 0:0, köszönöm a figyelmet! (16:21:47)

90+4

90+3
    Tottenham bedobás jöhet, néhány másodperc maradt.

90+2
    Nincs veszély egyik kapura sem, a pálya középső harmadában folyik a játék.

90+1
    Három perc a ráadás.

90
    A nagy bedobást felfejelték, majd Boyd vette célba fejjel a hosszú sarkot. Egy métert tévedett, de Vorm rajta volt.

89
    Hamarosan megkezdődik a ráadás is, aligha fog itt ma gól születni.

88
    A középre tett labdát kifejelték, majd Bentaleb kapáslövése nagyjából tíz méterrel mellé szállt. Kirúgás.

87
    Chiriches jobb oldalról érkező beadása egy becsúszó lábban elakadt, szöglet.

85
    Barnes passza használhatatlan volt a társ számára, lekapcsolták.

83
    Townsend érkezett Mason helyére.

82
    A beadást Kane fejelte ki, majd a középre tett labda a hosszú oldalra szállt, ahol Boyd tartózkodott. Lövéssel próbálkozott a hazai játékos, de ezt is blokkolták.

82
    Davies lövését blokkolták. Szöglet.

80
    Tíz perc a rendes játékidőből.

79
    Eriksen lágy labdáját sikerült továbbítani, de Paulinho lesen tartózkodott a fejes pillanatában.

78
    Mee késett egy ütemet, becsúszását sárga lappal díjazza Martin Atkinson.

76
    Jutkiewicz érkezik Vokes helyére.

74
    Nem Premier League színvonalú a mai mérkőzés, igazából a 74 perc alatt ziccer nem volt, átlövések vannak, de ezek közül egy volt kiemelendő az első félidő végén.

72
    Továbbra is döntetlen szagú a meccs, kiegyenlített minden mutató. Picit többet van a vendégeknél a labda, de ezzel mit sem érnek.