FC Augsburg – FC Schalke 04 0:0 (vége) | Hertha BSC – SC Paderborn 07 2:0 (vége)
FC Augsburg
0:0 (0:0)
FC Schalke 04
vasárnap 05.04.2015, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

A második félidő elég akciódúsra sikeredett, de a befejezéseknél rendre probléma adódott, sok volt a pontatlanság, így gól sem születhetett. Mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei, de a kapu előtt határozatlanok voltak.

Augsburg – Schalke: 0-0!
    ---- (17:22:45)

90+2

90+2
    Még egy szabadrúgás a hazaiak javára 35 méterre a kaputól.

90+2
    Egyetlen perc a ráadás, már át is léptük kevéssel. Kohr iramodott meg a jobb oldalon, de beadni ő sem tudta.

90+1
    Az utolsó csere a hazaiaké, Werner helyett Matavz a pályán.

90
    Choupo-Moting szöktette a bal oldalon Boatenget, aki éles szögből rászúrta, csúnyán mellé szállt.

89
    Bobadilla bal oldali keresztlabdáját kifejelik, az érkező Baier kapáslövésébe pedig beleléptek.

88
    Valamivel több akciót vezet az Augsburg, de az utolsó megoldásokba rendre hiba csúszik.

87
    Bal oldali hazai beadás, Barnetta ért hátra és kifejelte szögletre.

86
    Vendég csere, Boateng érkezik Max Meyer helyére.

85
    Werner kapott túlságosan hosszú indítást, Fahrmann könnyedén megszerzi.

84
    Matip kézimunkával csinált magának helyet egy beívelésnél, kifelé szabadrúgás.

83
    Bobadilla jobb lábbal suhintotta rá a szabadrúgást, csak centikkel a felső léc fölött zúgott el!

82
    Ismét egy hazai szabadrúgás, Choupo-Moting lökött. Az Augsburg számára ez ismét egy lehetőség, a távolság alig 28-30 méter lehet.

81
    Feulner helyett Dong-Won Ji érkezett a pályára.

81
    A mérkőzés hajrájához érkeztünk, továbbra sincs gól a mérkőzésen, nő az esélye a 0-0-nak.