Atlético Madrid – Real Sociedad 2:0 (vége) | Levante – Sevilla 1:2 (vége) | SD Eibar – Málaga CF 1:0 (vége)
Atlético Madrid
2:0 (2:0)
Real Sociedad
kedd 07.04.2015, 20:00 • Estadio Vicente Calderón • Primera División

Az első félidőben tiz perc alatt eldöntötte a meccset az Atletico, majd ráültek az eredményre. A félidőben is magabiztosan, két gólos előnnyel mehettek pihenni.

A második félidőben komolyabb lehetőség nem adódott a két csapat előtt, A végén még szépithetett volna a vendég csapat, de Granero nem járt túl Oblak eszén, igy végül maradt a 2:0, az Atletico ezt a meccset is megnyerte, ezzel tartja a lépést a két naggyal, akik holnap lépnek pályára. Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (21:47:48)

90+4

90+3
    Zaldua beadása lecsúszott, a labda elhagyta az alapvonalat. Kirúgás.

90+3
    A beadás magas lett Gabi számára, kirúgással folytatódik a játék, egy perc maradt.

90+2
    Jimenez kapott szabadrúgást, ez jobb lábas szög lesz. A távolság huszonöt méter.

90+1
    Három perc a ráadás.

90+1
    Koke beadását kifejelték, maradt az Atletinél a labda, egészen Oblakig passzolták hátra.

90
    A második gól szerzője, Griezmann le, Gabi be. Elfogytak a cserék.

90
    Szabadrúgást kapott az Atletico az ellenfél térfelének közepén, Gonzalez volt szabálytalan.

88
    A sarokrúgásból nem adódott veszély, két perc a rendes játékidőből.

87
    Granero harminc méteres bombáját Oblak szedte ki a jobb felsőből! Végre valami szép jelenet!

86
    Arda Turan helyére Niguez érkezett.

85
    Öt perc a rendes játékidőből, semmi nem veszélyezteti az Atletico győzelmét, a harmadik perc óta lehet ezt mondani. A Sociedad nagyon gyenge ezen az idegenbeli meccsén is.

83
    Turan késett egy ütemet, övé a meccs első lapja.

82
    Pardo beadása nem okozott gondot a védelemnek.

82
    Agirretxe harcolt ki szögletet.

81
    Castro érkezett Granero helyére.

81
    A lágy emelésbe Griezmann csúsztatott bele, majd Jimenez próbálkozott lövéssel, ez is gyengére sikerült.

Gólok: 3. Gonzalez (öngól), 10. Griezmann

Lapok:   83. Turan (ATM)

Atlético Madrid: Oblak – Siqueira, Gimenez, Mirando, Gamez – Koke (C), Suarez, Tiago, Turan ( 86' Niguez ) – Griezmann ( 90' Gabi ) , Torres ( 61' Jimenez )
    Cserék: Barragan – Ansaldi, Gabi. Cani, Jimenez, Lucas, Niguez

Edző: D. Simeone

Real Sociedad: Rulli – Zaldua, Elustondo, Gonzalez, Berchiche – Bergara, Pardo – Preito (C), Zurutuza ( 74' Finnbogason ) , Canales ( 74' Agirretxe ) – Castro ( 81' Granero )
    Cserék: Zubikarai – Agirretxe, Estrada, Finnbogason, Granero, Hervias, Martinez

Edző: D. Moyes