Atlético Madrid – Real Sociedad 2:0 (vége) | Levante – Sevilla 1:2 (vége) | SD Eibar – Málaga CF 1:0 (vége)
Levante UD
1:2 (0:2)
Sevilla FC
kedd 07.04.2015, 22:00 • Ciutat de València • Primera División

Ellentétes félidők után 2-1-re győz Valenciában a Sevilla, a fehér mezesek fontos három bajnoki pontot gyűjtenek ma be.
    A diadalban nagy szerep jutott a vendégek kapusának, Rico több bravúrt bemutatva érdemelte ki a mérkőzés legjobbja címet.
    A Sevilla tapad a Valencia csapatára, a Levante pedig továbbra sincs biztonságban a kiesést illetően. (23:52:06)

90+4

90+4
    Ruben Garcia teker a tizenhatoson kívülről, jócskán mellé.

90+3
    Mindent egy lapra feltéve rohamoz a Levante.

90+2
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül El Zhar (Levante), a hazaiak játékosa felveszi a labdát, majd belerúg egy hatalmasat.

90+2
    Les miatt jöhet szabadrúgással a Levante, nagyon töredezett most a játék.

90+1
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    Casadesus (Levante) reklamál túl hevesen, jogos a lap.

89
    Rico (Sevilla) sárgul be időhúzásért.

89
    Jose Mari ballal, a tizenhatoson kívülről próbálkozik, fölé.

88
    Minden mezőnyjátékos a vendégek térfelén.

87
    Kapustámadás miatt a Sevilla csapata jöhet szabadrúgással.

86
    Második vendég meccslabda marad ki, Bacca kiugrása után jobbal, 15 méterről a felső lécet találja telibe!

86
    Beszorul a Sevilla a mérkőzés végére.

85
    Pareja a hosszúra, les miatt megáll a támadás.

84
    Szabadrúgáshoz jut a Sevilla 26 méterre a hazai kaputól.

83
    12-3 a szögletarány, ám ebből sem lesz helyzet hazai oldalon.

83
    Tono beadását szögletre fejelik a vendégek.

Nagy Zalán

Gólok: 73. Uche – 10. Gameiro, 37. Reyes

Lapok:   40. Juanfran (LVN), 90. Casadesus (LVN), 90+2. El Zhar (LVN) – 19. Trémoulinas (SEV), 23. Carrico (SEV), 43. Figuerias (SEV), 45. Kolodziejczak (SEV), 89. Rico (SEV)

Levante UD: Diego Marino – Morales, Vyntra, Juanfran, Tono – El Zhar, Sissoko(Casadesus, 81.), Simao Junior(Jose Mari, 65.), R. Garcia – Barral(Martins, a szünetben), Uche
    Sevilla FC: Rico – Figuerias, Pareja, Kolodziejczak, Trémoulinas(Navarro, 57.) – Krychowiak, Carrico – Reyes(Vidal, 61.), Iborra, Vitolo – Gameiro(Bacca, 79.)

Játékvezetők: Velasco Carballo – Alonso Fernández, Álvarez Moreno

Nézőszám: 16400