Atlético Madrid – Real Sociedad 2:0 (vége) | Levante – Sevilla 1:2 (vége) | SD Eibar – Málaga CF 1:0 (vége)
SD Eibar
1:0 (0:0)
Malaga CF
kedd 07.04.2015, 22:00 • Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar • Primera División

Tizenegy nyeretlen forduló után ezúttal az Eibar otthon tartotta a három pontot, ezzel pedig a baszkok levegőhöz jutottak a kiesés elleni harcban.
    Az első félidőben a hazaiak előtt adódott valamivel több lehetőség, ezek azonban kimaradtak. A fordulást követően az Eibar szöglet után az 52. percben megszerezte a vezetést, és mint később kiderült a győzelmet is.
    A Málaga a bekapott gól után magához ragadta a kezdeményezést, a vendégek irányították a mérkőzést. Gólszerzési lehetőségük adódott, de ezzel nem tudott élni az andalúziai csapat.
    Az Eibar a "rendes" gól mellett még két lesgólt is jegyzett.
    Köszönöm a figyelmet! (00:00:16)

90+3

90+3
    Recio húzta el ellenfele lábát, a hazaiaknak ez tökéletes. Megy az idő!

90+2
    Boateng jött be a lecserélt Capa helyett.

90+1
    Három perec lesz a ráadás.

90
    Capa jobbról, éles szögből lőtt kapura, Kameni nagyot védett.

89
    Amrabat jobbról tekerte középre a labdát, az egyik hazai védő fedezve azt kikísérte.

88
    Boveda kapott sárga lapot belépőért.

87
    Arruabarrena helyett Lekić érkezett.

86
    Arruabarrena a gyepen maradt, majd lábán lesétált cserével.

85
    Kameni rúgta mezőnybe a labdát, Manu bedobást harcolt ki. A hazaiak már az idővel is játszanak.

84
    A hazaiak most letámadással labdát szereztek, majd egy kisebb szabálytalanság után szabaddal jöhetnek.

83
    Támad-támad a Málaga, de egyelőre jól zár a hazaiak retesze.

82
    Rossz indítás a vendégektől a bal oldalon, bedobással jöhet az Eibar.

81
    Manu Del Moral jött be a lecserélt Berjón helyett.

79
    Recio mintegy húsz méterről lőtte kapura a vendégek szabadrúgását, kísérlete elakadt a blokkban.

78
    Buktatás után kecsegtető helyről és távolságból végezhet el szabadrúgást a Málaga.

77
    Bóveda fejelt veszélyesen kapura egy beívelt hazai szabadrúgás után, Kameni nagyot védett.

Gólok: 52. Arruabarrena

Lapok:   41. García (EIB), 64. Berjón (EIB), 88. Boveda (EIB) – 26. Horta (MLG), 33. Añor (MLG)

SD Eibar: Irureta – Bóveda, Añibarro, Lillo, Vilà – B. Fernández, D. García – Capa Rodríguez (90. Boateng), Lara, Berjón (81. Manu del Moral) – Arruabarrena (87. Lekić)
    Cserék: Jaime Jiménez – Abraham, D. Boateng, del Moral, Ekiza, Errasti, Lekić

Malaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton, Boka – Recio, Tissone – Añor Acosta (53. Samuel), Horta (81. Amrabat), Guerra – Juanmi
    Cserék: Ochoa – Amrabat, Darder, Duda, Ferreira, Samuel, Miguel Torres

Játékvezetők: Gill – Martínez, Fernández