BFC Siófok – Kaposvári Rákóczi FC 3:0 (vége) | Békéscsaba – Ajka 0:0 (vége) | Szigetszentmiklós – 0:2 (vége)
Szeged 2011 – Gyirmót 1:3 (vége) | Cegléd – Sopron 0:0 (vége) | Szolnok – Balmazújváros 0:1 (vége)
ZTE – Aqvital FC Csákvár 2:3 (vége)
ZTE FC
2:3 (1:1)
Aqvital FC Csákvár
szombat 11.04.2015, 18:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A második félidő elején gyorsan megszerezte a vezetést a Csákvár, majd 10 perccel a vége előtt kettőre növelte az előnyét. Próbálkozott a ZTE és a 84. percben szépíteni is tudott. Ezt követően beállt védekezni a vendégcsapat. Az eredmény már nem változott, a Csákvár elvitte Zalaegerszegről a három pontot. (19:53:08)

90+4

90+3
    Jobb oldali szöglettel jöhetnek a vendégek.

90+2
    Most már csak védekezik a Csákvár, nem tudnak helyzetbe kerülni a hazaiak.

90+1
    Egy előreívelést követően Délczeg fejelte tovább a labdát, Milinte azonban lehúzta az érkezők elől.

90
    3 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Babati lőtt 28 méterről nem sokkal a bal alsó sarok mellé.

89
    Gajdos maradt lesen, hazai szabadrúgás a félpályáról.

88
    Molnár T. rángatta meg Bedit, sárga.

86
    Forgács ívelt Délczeghez, aki középre fejelt, érkezett Daru, de nem érte el rendesen a labdát, így az 5-ös sarkáról a kapu fölé bombázott.

85
    Szappanos jöhet kirúgással.

84
    A ZTE gólt szerzett!
    Ide-oda pattogott a labda a 16-os előtt, majd DARU BENCÉHEZ került, aki 17 méterről kilőtte a bal alsó sarkot.

82
    Balról ívelhetett középre egy szabadrúgást Szegleti, Szalai kifejelte.

80
    A Csákvár gólt szerzett!
    Molnár Cs. ugratta ki jól HORVÁTH ROLANDOT, aki 11 méterről Szappanos mellett a bal alsó sarokba lőtt.

79
    Babati ívelt középre egy szabadrúgást jobbról, Milinte lehúzta.

78
    Vendég szabadrúgás a félpályáról.

76
    Simonfalvi jobb oldali beadását Szegleti fejelhette kapura, de Milinte kezei között landolt a labda.

75
    Felívelésekkel próbálkoznak a hazaiak, egyelőre sikertelenül.

74
    Szegleti ragadt lesen, a Csákvár hozhatja a labdát.

Bozek

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 36. Délczeg (bünt.), 84. Daru – 22. Kocsis, 49. Molnár Cs., 80. Horváth R.

Lapok:   66. Kovács G. (ZTE) – 36. Kocsis (CSÁK), 88. Molnár T. (CSÁK)

ZTE FC: Szappanos – Simonfalvi, Króner, Forgács, Bedi, Kovács G., Szőllősi (Szegleti 61.), Babati, Délczeg, Daru, Vittman (Murai 68.).
    Cserék: Czirjék – Szegleti, Pajor, Bailo, Bíró, Murai, Farkas.

Aqvital FC Csákvár: Milinte – Fényes (Köntös 31.), Hajdú, Kocsis (Mihály 58.), Szalai, Molnár Cs., Domján, Bakos, Horváth R., Gajdos, Varga Z. (Molnár T. 46.)
    Cserék: Gelei – Oldal, Molnár T., Köntös, Mihály.

Játékvezetők: Botló – Iványi, Kiss B.