Ferencvárosi Torna Club – Újpest FC 2:0 (vége) | Fehérvár – Szombathelyi Haladás 7:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
2:0 (0:0)
Újpest FC
vasárnap 12.04.2015, 16:30 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • OTP Bank Liga

A második félidőt hatalmas lendülettel kezdte a Ferencváros és ez eredményezte a vezető gólt, Hajnal révén!
    A 71. perc volt a meccs kritikus pontja, ekkor Ojo labdáját Dibusz hatalmas bravúrral védte, az ellenakcióból pedig Böde kiugrása, majd Suljic szabaálytalansága kiállítást és Fradi szabadrúgás gólt eredményezett!
    Innentől kezdve már nem lehetett kérdéses a hazaiak győzelme!
    Ezzel a Ferencváros fellépett az OTP bank liga tabellájának második helyére, míg az Újpest tavasszal továbbra is nyeretlen a bajnokságban!
    Az Üllői útról, egy teltházas, remek hangulatú, de csak közepes színvonalú mérkőzés végén köszönjük meg a megtisztelő figyelmet, de tartsanak továbbra is az onlajnok.com-mal! (18:28:08)

90+4

90+3
    Böde beadása után jöhet még egy Fradi szöglet jobbról!

90+3
    Balogh Balázs 22 méteres, jobblábas, középre tartó lövését védte biztosan Dibusz Dénes.

90+2
    Busai elől mentett még Nego, egy jó ütemű keresztezéssel!

90+1
    Három perc a hosszabbítás a meccs végén!

90
    Dibusz most Ojo elől mentett lábbal, a partvonalon túlra!

89
    Ojo és Somalia "találkája" után Dibusz, a Fradi kapusa rúghatja ki a labdát!

89
    Mateos lába kapott görcsöt, Bönig sietett csapattársa segítségére!

88
    Magabiztosan tartja már a labdát a két góllal vezető és emberelőnyben lévő hazai csapat!

87
    Batik harcolt ki még egy FTC szögletet a jobb oldalon!

86
    Nalepa középre tett labdáját húzta le Balajcza, az újpesti kapus!

85
    Az iménti esetből lett egy kis kakaskodás a partvonal mellett, el is küldték a kispadtól az újpesti kapusedzőt, Pálinkás istvánt!

84
    Nego rúgta meg Busait, újabb sárga lap!

83
    A partvonal közelében zajlik közben egy ápolás, az egyik újpesti játékos, jelesül Forró gyula sérült meg! Jobbulást kívánunk a válogatott játékosnak!

82
    Lamah tört kapura jobbról, szögletre kellett menteniük az újpesti védőknek!

80
    Hajnal helyére Busai áll be a Ferencváros együttesébe!

Juhász Attila

Gólok: 61. Hajnal, 71. Varga R.

Lapok:   19. Perovics (UTE), 31. Sztaniszavljevics (UTE), 84. Nego (UTE)   70. Suljic (UTE)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver (Batik, a 36.), Mateos, Nalepa, Ramírez (Bönig, a 74.) – Somalia, Hajnal (Busai, a 80.) – Varga R., Gera, Lamah – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Batik, Lauth, Gyömbér, Busai, Csukics.

Újpest FC: Balajcza – Nego, Heris, Litauszki, Forró – Nagy G., Balogh B. – Suljic, Sztaniszavljevics, Andrics (Bardhi, a 79.) – Perovics. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
    Cserék: Banai (kapus), Ojo, Addo, Kabát, Hudák, Bardhi, Cvejba.

Játékvezetők: Solymosi Péter (Ring György, Albert István – 4. jv.: Erős Gábor)

Nézőszám: 20 000