BKV Előre SC – Nagyatádi FC 3:0 (vége)
BKV Előre SC
3:0 (0:0)
Nagyatádi FC
vasárnap 12.04.2015, 16:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Nyugati csoport

Az első félidő meglehetősen eseménytelenül telt, a fordulást követően azonban megváltozott a leányzó fekvése.
    Buktatás után a 61. percben a közlekedésiek jutottak büntetőhöz, Varga nem adott esélyt Gyenes kapusnak. Ezt követően a vendégek feljebb tolták játékukat, így a BKV-nak több területe nyílt. A 73. percben egy szép támadás végén Herczeg kapásból tüzelt, növelve ezzel a hazaiak előnyét. A hajrában még egy hazai gólt láthattunk, Boda állította be a 3:0-ás végeredményt.
    Az Előre öt forduló után ismét nyerni tudott, míg a Nagyatád zsinórban harmadik mérkőzését veszítette el.
    Köszönöm a figyelmet! (18:29:21)

90+2

90+2
    A Nagyatád lőhetett be szabadrúgást a hazaiak kapuja elé, Kara magabiztosan összeszedte a labdát.

90+2
    Kálmán kapott sárga lapot buktatásért.

90+1
    Kis híján itt volt a hazaiak negyedik találata is. Herczeg jobbról, éles szögből suhintott kapura, Gyenes védése után Varga a kipattanót centikkel tette mellé.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Kovac vállalta el a vendégek szabadrúgását, 24 méterről jócskán mellé lőtt.

88
    Nikolicot buktatták, a Nagyatád végezhet el szabadrúgást mintegy 24 méterre a hazaiak kapujától.

87
    Peinlich érkezett a lecserélt Boda helyett.

86
    Les miatt a hazaiak jöhetnek kifelé szabadrúgással.

85
    Major húzogatott a vendégek tizenhatosánál, a tumultusban végül nem jutott lövéshez.

84
    Herczeg cselezgetett a jobb szélen, végül róla ment ki a labda. Kirúgással jöhet a Nagyatád.

83
    Kovac érkezett a lecserélt Bezdi helyett.

82
    Dekanics kapott sárga lapot.

81
    A BKV Előre gólt szerzett!
    Minden valószínűség szerint eldőlt a három pont sorsa! Varga vezette ziccerben kapura a labdát, lövését Gyenes még védte, a kipattanót azonban BODA JÓZSEF mintegy tíz méterről már magabiztosan értékesítette.

79
    Márton már lesről fejelt Kara kapujára, szabadrúgással jöhet kifelé a BKV.

78
    Herczeg jobbról cselezett befelé, a vendégvédő végül elválasztotta a labdától.

77
    Próbálkoznak ugyan becsülettel a vendégek, de érezhetően a második gól már megfogta őket.