Fehéroroszország – Norvégia 3:2 (hosszabbítás vége) | Magyarország – Dánia 1:9 (vége) | Franciaország – Kazahsztán 7:1 (vége)

Fehéroroszország: Gavrilenko

A személyes véleményem szerint pedig a mérkőzés legjobbja a fehéoroszok győztes gólját szerző Vorobei, aki egész meccsen jól játszott!

Nagyszerű mérkőzés, parádés akciók!
    A 3. harmadot uraltál a fehéroroszok, ki tudtak egyenlíteni, a norvégok a meccs vége előtt kaptak egy 2 perces büntetést, mely megpecsételte a sorsukat a hosszabbításban!
    A norvégok akció jobbak voltak, veszélyesebben játszottak, viszont Fehéroroszország csapat rendkívül jól használta ki emberelőnyös helyzetei, és ezzel megnyerte a találkozót 3:2-re!

Köszönöm figyelmüket, 16:30-tól Magyarország-Dánia, itt az onlajnok.com-on! (15:11:11)

61:12
    Fehéroroszország gólt szerzett!

Itt a vége!
    Fehéroroszország megszerzi 3. emberelőnyös találatát!
    Ezúttal PAVEL VOROBEI gondolt egyet, és lőtt, a vége zseniális góóóól!

59:13
    Szép norvég akció, de jó a fehérorosz védekezés!

58:36
    Óriásit véd a fehérorosz kapus Karlsen lövésénél!