Fehéroroszország – Norvégia 3:2 (hosszabbítás vége) | Magyarország – Dánia 1:9 (vége) | Franciaország – Kazahsztán 7:1 (vége)
Franciaország
7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
Kazahsztán
vasárnap 12.04.2015, 20:00 • Debrecen • U18 Div. I/A Férfi VB

Nem hagyott kétséget Franciaország afelől, hogy a mai napon melyik csapat volt a jobb. Mindhárom harmadot megnyerték két találattal és végül kiütéses győzelmet arattak a nyitónapon!

Franciaország – Kazahsztán: 7:1!
    ---- (22:09:54)

60:00

58:26
    De sok a kiállítás itt a végén, Borovikov is kiszáll bottal akasztás miatt a kazah csapatból.

56:40
    Texier és Demyanov állnak ki bottal ütés miatt, páros kiállítás tehát.

54:51
    5+20 perces kiállítást kap Solodovnikov térdhasználatért, majd sportszerűtlen magatartásért.

53:03
    Franciaország gólt szerzet!
    Kiütés lesz a vége, JUSTIN ADDAMO újabb találatával már 7-1!
    Gólpassz: Robin Colomban, Bastien Maia.

50:22
    BASTIEN MAIA góljával végleg eldől minden, már 6-1!
    Gólpassz: Robin Colomban.

48:40
    Esemény nélkül telik el az utolsó harmad eddig, 30-22 a lövésarány.

40:01

Ebben a harmadban alighanem eldöntötte Franciaország a mérkőzés sorsát, már 5-1-es előnyre tettek szert. Kazahsztán számára látszott még remény 3:1-nél, de az ötödik francia gól megpecsételni látszik a kazahok sorsát.

Franciaország – Kazahsztán: 5-1, a szünet után folytatjuk a záró harmaddal!
    ----

40:00

36:39
    JUSTIN ADDAMO dupláz ebben a harmadban, ezzel már 5-1!
    Gólpassz: Bastien Maia.

35:00
    24-18-ra változik a lövésarány, nem jelentősen.

34:09
    A harmadik francia kiállítás a meccsen, Enzo Guebey száll ki két percre.

31:30
    Most már mezőnyben is Franciaország fölényben, 23-17 a lövésarány a javukra.

29:44
    JUSTIN ADDAMO megint háromra növeli a franciák előnyét, már 4-1!
    Gólpassz: Loic Coulaud.

23:54
    Kazahsztán gólt szerzett!
    IGOR BOROVIKOV szépít Kazahsztánnak, ezzel visszahozza a keletiek reményét, 3-1!
    Gólpassz: Kirill Polokhov.

23:08
    A 14. francia lövés is gólt hoz, már három az előnyük! A gólszerző RUDY MATIMA, ezzel 3-0!
    Gólpassz: Gabin VIlle.

22:30
    Eddig 2-2 lövés ebben a harmadban.

Gólok és gólpasszok: 5. Matima (Ville, Ritz), 11. Colomban, 24. Matima (Ville), 30. Addamo (Coulaud), 37. Addamo (Maia), 51. Maia (Colomban), 54. Addamo (Colomban, Maia) – 24. Borovikov (Polokhov)

Franciaország: Garnier (Papillon) – Thiry, Melin, Colomban, Maia, Gleizes – Guebey, Selerier, Texier, Coulaud, Addamo – Marcelle, Ritz, Torres, Matima, Ville – Houeix, Petit, Fritz Dreysse, Couvat, Bougro
    Kazahsztán: Ustinovich (Kutko) – Medvedev, Tanimov, Makeyev, Panyukov, Kiselyov – Bykov, Polokhov, Aidash, Borovikov, Parkhomenko – Tokarev, Lazarev, Solodovnikov, Demyanov, Melikhov – Marzhikpayev, Dzhangazinov, Borisevich, Smolyakov, Pavlov

Játékvezetők: Tom Darnell (GBR) – Daniel Cohen (USA), Jonas Reimer (DEN)