Liverpool F.C. – Newcastle United 2:0 (vége)
Liverpool Football Club
2:0 (1:0)
Newcastle United
hétfő 13.04.2015, 21:00 • Anfield Road • Barclays Premier League

Mindkét félidőben egyet tett közé a Liverpool, ami lehetett volna több is. Végül 2:0-ra győztek magabiztos játékkal. A meccs közepén nyomott egy negyed órát a vendég csapat, de lövéseik rendre pontatlanra sikeredtek, vagy Mignolet a helyén volt.
    Sterling, és Allen a két gól szerzője tehát. Sissoko vesztette el a fejét a 78. percben, innentől esélyese sem volt a gólszerzésre a vendégeknek. A Liverpool ezzel megelőzte a Southamptont, az ötödik helyre ugrottak fel, és négy pontra megközelitették a Manchester Cityt. A BL indulásért hatalmas párharc várható majd.

A végeredmény tehát Liverpool – Newcastle 2:0. Köszönjük figyelmüket! (22:51:49)

90+5

90+4
    Taylor tekerése két méterrel szállt el a jobb felső fölött. Nem volt veszélyes.

90+3
    Newcastle szabadrúgás jöhet, Taylor a labda mögött. A távolság huszonöt méter.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Moreno késett el egy ütemet,buktatás miatt kapott sárga lapot.

90
    Az elmúlt öt fordulóban egyetlen gólt lőtt a Newcastle, ezt ma sem fogják gyarapitani feltehetőleg.

89
    Sterling tapsvihar közepette jöhet le, helyére Lambert érkezett.

88
    A hazaiak kicsiben végezték el a szögletet, tartják a labdát.

87
    Moreno harcolt ki szögletet ezúttal.

86
    Perez helyére Gouffran érkezett.

85
    A labdatartás a legfőbb célja most a hazaiaknak, a három pont sorsa nem forog veszélyben.

84
    A középre tett labdára Sterling érkezett, kapásból tüzelt, jó egy métert tévedett. Gólja mellett lőhetett volna még jó párat, de elég sok helyzetet kihagyott.

84
    Lucas szerencsére nem sérült meg, folytatódhat a játék.

83
    Sissoko vesztette el a fejét, ellenfele lábát taposta meg rendesen. Két sárga lap után megkapta a pirosat. Mehet zuhanyozni.

82
    Gutierrez beadását lefülelték a védők.

82
    A második bekapott gól óta mintha feladta volna a Newcastle. Nem igazán mennek előre, vagy csak nem tudnak.

81
    Henderson beadását kivágták, majd kisebb tüzijáték után támadó szabálytalanság Lovrennél, kifelé szabadrúgás.