MTK Budapest FC – Győr 2:1 (vége) | Szombathelyi Haladás – Ferencvárosi Torna Club 0:3 (vége) | Debreceni VSC – Paksi FC 2:0 (vége)
Pécsi MFC – Budapest Honvéd FC 2:1 (vége) | Dunaújváros – Puskás Akadémia FC 2:3 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
0:3 (0:2)
Ferencvárosi Torna Club
szombat 18.04.2015, 16:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • OTP Bank Liga

Megérdemelt három ponttal távozik a Ferencváros.

Sokkal veszélyesebben és összeszedettebben játszott a fővárosi csapat. A Haladás helyzet nélkül hozta le a 90 percet, de hogy "csak" 3:0 lett a vége, az is kellett, hogy a Fradi visszaálljon a biztos előnye tudatában.

Ezzel a győzelemmel marad a tabella második helyén az FTC, a szombathelyiek pedig ilyen játékkal és hozzáállással jövőre a másodosztályban találják magukat!

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (17:54:53)

90+2

90
    Még 2 perce van a csapatoknak hogy módosítsák az eredményt.

89
    Lauth lépett volna ki, de Czingráber keresztezett jól.

88
    Foggal körömmel védekeznek a hazai játékosok. Nem szeretnének nagyobb vereséget begyűjteni.

87
    Dibuszhoz passzolnak a védők...

86
    Szögletből lecsorgó labdát Lauth lőtte jócskán mellé

85
    A Ferencváros már nem igazán akar, a Hali pedig nem tud támadni – így egy unalmas periódust hoztak össze a felek.

84
    Ramirez mély beadása majdnem beakad a hosszú felsőbe, Gyűrűtől ez befért volna.

83
    Németh Márió az utolsó Hali csere – Jancsó kapott pihenőt.

82
    Tihanyi lövését blokkolták a védők. Dibusznak ma nem sok dolga volt.

81
    A találkozó nagyon leült a harmadik Fradi gól óta. Szinte helyzetek nélkül folyik a találkozó.

80
    Halmosi lökte el ellenfelét – pontrúgás a vendégeknek!

79
    Lauth az utolsó vendég csere a találkozón. Busai húzza a lábát – ráfér a pihenés.

79
    Czingráber tarolta le Nagy Dominikot. A fiatal védő is sárgát kap.

78
    Nagy Dominik lépett oda a Hali jobb hátvédjének lábára, ezért Ő is besárgul.

77
    Nagy Dominik kevergetett a Hali kapuja előtt, de Schimmer felszabadít...

76
    Varga szabadrúgását Gyűrű könnyedén fogta

75
    Gyömbér kap lehetőséget és Gera pihenőt.

Pungor Csaba

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 24. Böde, 33. Böde, 53. Varga

Lapok:   25. Devecseri (HAL), 45+2. Alcibiade (HAL), 56. Halmosi (HAL), 79. Czingráber (HAL) – 11. Lamah (FTC), 54. Mateos (FTC), 78. Nagy Dominik (FTC)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Gyűrű – Schimmer, Alcibiade, Devecseri (Czingráber 46'), Bühler – Gaál (Tihanyi 39'), Nagy P., Jancsó (Németh M. 83'), Jagodics, Halmosi – Radó
    Cserék: Rózsa – Angyal, Jánvári, Rocchi

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Mateos, Ramirez – Varga, Busai (Lauth 79'), Gera (Gyömbér 75'), Somalia, Lamah (Nagy D. 71') – Böde
    Cserék: Jova – Batik, Bönig, Cukic

Játékvezetők: Szabó Zsolt – asszisztensek: Viszokai László, Bozó Zoltán – Tartalék játékvezető: Farkas Balázs