Borussia Dortmund – SC Paderborn 07 3:0 (vége) | Bayer Leverkusen – Hannover 96 4:0 (vége) | 1899 Hoffenheim – Bayern München 0:2 (vége)
Hertha BSC – 1. FC Köln 0:0 (vége) | SC Freiburg – 1. FSV Mainz 05 2:3 (vége) | FC Augsburg – VfB Stuttgart 2:1 (vége)
SC Freiburg
2:3 (0:2)
1. FSV Mohuč 05
szombat 18.04.2015, 15:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Egy kiváló Bundesliga meccset követhettünk végig, amelyen öt szép gól született. A vendégek ügyesen használták ki a kínálkozó lehetőségeket. A második félidőben az eredménytartásra rendezkedtek be, ami majdnem megbosszulta magát, de Mehmedi góljára, Malli gyorsan válaszolni tudott. Ekkor már úgy látszott nem lesz több csavar a meccsben, de Schmid találata a ráadásban még dramatizálta a végjátékot , de az egyenlítés már nem jött össze a hazaiaknak, így sorozatban a nyolcadik meccsen sem sikerült begyűjteni a három pontot a Mainz ellen, aki kicsit távolodott ezzel a győzelemmel a kiesési zónától. A Freiburg nehéz helyzetbe kerülhet így a bajnokság végére. (17:29:20)

90+4

90+4
    Utolsó hazai rohamok, de a játékvezető már az óráját nézi.

90+3
    Hazai szöglet következhet, amelyet gyorsan el is végeztek, de végül kifelé ítél a játékvezető.

90+2
    Óriási hazai nyomás az utolsó percekben.
    Jonathan SCHMID - 2:3

90+1
    A Freiburg gólt szerzett!
    JONATHAN SCHMID elé fejelik le a beívelt labdát, aki hét méterről nem hibázik és a kapus mellett szépít.

90
    Három perc lesz a ráadás, Karius kapus jön kirúgással, jó messzire rúgja ki a labdát.

89
    A gólszerző Malli helyére Soto jön be a Mainz csapatában.

88
    A hazai csapat még próbálkozik, de az idő vészesen fogy.

87
    A beívelt szöglet után Philipp elé kerül a labda, aki 17 méterről durrant mellé.

86
    Noveski szögletre vágja a labdát.

85
    Borsinksit vágják fel, aki kihasználja a lehetőséget, és húzza egy kicsit az időt.
    Yunus MALLI - 1:3

84
    A Mainz gólt szerzett!
    A kinyílt hazai védelembe támadnak a vendégek, majd az akció végén jobb oldalról kap a fejére egy pontos labdát MALLI YUNUSA, aki öt méterről fejeli Bürki mellett a rövidbe a harmadik vendég találatot.