Szigetszentmiklós – Ferencvárosi Torna Club 2:3 (vége) | MTK Budapest FC – Pécsi MFC 1:0 (vége)
MTK Budapest FC
1:0 (1:0)
Pécsi MFC
kedd 21.04.2015, 17:00 • Illovszky Rudolf stadion, Budapest • Magyar Ligakupa

Azt kell, hogy mondjuk, a szokásos Ligakupa színvonalat hozta ez a mérkőzés! A két, gyakorlatilag tartalékcsapatával felálló együttes nem produkált emlékezetes teljesítményt, persze ez azért nem gátolta meg az MTK-t abban, hogy újabb "albérletét" is győzelemmel avassa fel és magabiztosan jusson be az elődöntőbe, ahol rajta kívül már ott van a Ferencváros is, tehát akár ebben a sorozatban is összejöhet még egy "Örökrangadó"!
    Angyalföldről köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (18:55:53)

90+3

90+3
    Vogyicska sarokrúgása után mindjárt le is fogja fújni a meccset a játékvezető!

90+2
    Gera Dániel és Pávkovics fejelt össze a pécsi ötösön, még egy áplás így a meccs legvégére és egy jobb oldali MTK szöglet!

90+1
    Kettő percet hosszabbít Karakó játékvezető!

90
    Vogyicska sarokrúgása után Pávkovics mentett a pécsi ötösön!

90
    Vogyicska harcolt ki még egy szögletet a jobb oldalon az MTK-nak!

89
    Groppioni rúghatja még ki a labdát a túloldalon!

88
    Vogyicska még lőtt egy szépet, mintegy 18 méterről, Helesfay pedig egy remek védést mutatott be! Ami szép, az szép!

87
    A legtöbben már a mérkőzés végét várják itt, az Illovszky stadionban!

85
    A frissen beállt Hujber szögletét tisztázta a pécsi védelem.

84
    A meccs utolsó cseréje jön; Sergio helyett Hujber kap Garami mestertől néhány percnyi játéklehetőséget!

83
    MTK kisszöglet után, Sergio beívelése volt pontatlan.

82
    Bese kapott egy indítást a bal szélen, de időközben már les volt, jöhet előre a PMFC!

80
    Gera Dániel felívelt labdáját kifejelte a pécsi védelem.

79
    Talabér buktatása miatt rúghat jó 30 méterről szabadot az MTK.

78
    Schrammel maradt lenn a gyepen egy összecsapást követően, de nincs komoly baj.

77
    Takács elől ezúttal a kapujából jó ütemben kimozduló Groppioni szedte össze a labdát.

76
    Takács Ákos távoli ívelése semmi veszélyt nem jelentett az MTK kapujára.

Juhász Attila

Gólok: 21. Horváth Zs.

Lapok:   27. Hajdú Á. (MTK) – 28. James (PMFC)

MTK Budapest FC: Groppioni – Nagy T., Baki, Talabér, Hajdú N. (Gera D., a szünetben) – Schrammel, Vass Á., (Vogyicska, a szünetben) Cseke (Thiam, a szünetben)– , Horváth Zs. (Széles, a szünetben), Sergio (Hujber, a 84.), Bese Szakmai igazgató: Garami József
    Cserék: Abu (kapus), Széles I., Halmai R., Thiam, Gera D., Vogyicska, Hujber.

Pécsi MFC: Helesfay – Horvát G., James, Czibolya, Tadejevics (Dalipis, a 67.) – Weitzer (Takács Á., a 67.), Pávkovics – Kővári, Berecki (Márkvárt P., a szünetben), Heffler N. – Frank R. (Jelena, a 71.) Vezetőedző: Robert Jarni
    Cserék: Ipacs (kapus), Márkvárt P., Dalipi, Takács Á., Jelena

Játékvezetők: Karakó Ferenc (Horváth Róbert, Tőkés Róbert; 4. jv.: Takács János)