Tiszavirág Szeged Diapolo - FTC 8:10 (vége)

8:10

(1:3, 0:2, 3:2, 4:3)

kedd 21.04.2015, 18:15 • Újszegedi Sportuszoda, Szeged • E.ON Férfi OB I

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:38:10)

A meccs első gólját a ma győzelemre ítélt szegediek szerezték utána azonban egy döntőnek bizonyuló rövidzárlat következett. A Fradi zsinórban szerzett hat gólt, s bár ötgólos hátrányából a második félidő mindkét negyedében tudott faragni a Szeged, a kulcspillanatokban nem tudtak igazán közel férkőzni a zöld-fehérekhez. A Fradi mai sikere megérdemelt, ők készülhetnek tehát a bajnoki elődöntőre.

2:0-ás összesítéssel ebből a párharcból a Ferencváros jutott be a bajnoki elődöntőbe.

32
    Véget ért a mérkőzés.

32
    Jansik kiállítása után MANHERCZ ÁDÁM húzza centerből a bal alsó sarokba Manhercz Krisztián bejátszását: 8:10.

32
    ERNYEY úszott meg teljesen üresen a bal szélen, s ziccerben lőtt a hosszú sarokba: 7:10.

32
    Roach kiállítása után Kunac passzát KISS CSABA lövi középről a jobb felső sarokba: 7:9.

32
    Avramovic eldobja a labdát a támadóidő lejártakor, a hazaiak indulhatnak.

31
    Kontra centerben a Fradi ellen, a hazaiaké a labda, de elpasszolják magukat támadásban.

31
    Katonás kiállítása és kipontozódása után Varga Zsolt lő középről a kapu fölé.

30
    NYÉKI magabiztosan lövi a büntetőt a bal sarokba: 6:9.

30
    Varga Zsolt hibája után ötméteres a Fradinak!

30
    VARGA ZSOLT lövését előbb blokkolták, de a kipattanót kissé jobbról küldte a hosszú alsó sarokba: 6:8.

30
    Jansik kiállítása után időt kérnek a hazaiak.

29
    ERNYEY maradt egyedül középen Palotás mellett, s a szabaddobásból villámgyorsan lő a bal alsó sarokba: 5:8.