Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 2:0 (vége) | Hannover 96 – 1899 Hoffenheim 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – SC Freiburg 2:2 (vége)
Hamburger SV – FC Augsburg 3:2 (vége) | 1. FC Köln – Bayer Leverkusen 1:1 (vége) | Bayern München – Hertha BSC 1:0 (vége)
Bayern München
1:0 (0:0)
Hertha BSC
szombat 25.04.2015, 18:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

Az első félidőben nem volt nagy iram, a hazaiak irányitottak, de mezőnyfölényük nem eredményezett gólt, az állás 0:0 a szünetben.

A második játékrész második felében feljebb kapcsolta a hazaiak, és egy kapufát is lőttek, majd nem sokkal rá Schweinsteiger lövése utat talált a kapuba. Ezt követően nem változott az állás. Nehézkesen, de végül otthon tartotta a három pontot a München, minden dicséret illeti Dárdait, és csapatát, nem érdemeltek ma vereséget. Köszönjük figyelmüket.

Bayern München – Hertha 1:0. (20:21:58)

90+3

90+1
    Két perc a ráadás.

90
    Dante szabálytalankodott ezúttal. Jöhet a beadás.

88
    Schweinsteiger kapott szabadrúgást, a vétkes Langkamp volt. Amúgy nagyon sportszerű a meccs.

88
    73:27 a labdabirtoklás aránya, 14:8 a lövések száma.

88
    Schweinsteiger remek szólója után tüzel, vetődve véd Burchert! Meccsben van még a Hertha.

83
    Haraguci lesen tartózkodott.

81
    Izgalmas lesz a meccs vége, kijjebb kell jönnie a Herthának, de ezt veszélyt rejt magában.
    Bastian SCHWEINSTEIGER - 1:0

80
    A Bayern gólt szerzett!

Nem lehetett tovább birni! Feljebb kapcsolt a Bayern, és ez góllá érett. Weiser vert meg négy védőt, majd középre tálalt BASTIAN SCHWEINSTEIGER elé, akinek tizennégy méteres lövése a bal felsőbe kötött ki. 1:0.

79
    A beadásra Schweinsteiger érkezett, fejese a bal kapufán csattant. Elkezdett a levegőben játszani a Bayern.

78
    Megélénkült most a mérkőzés szerencsére, de már alig van idő. Szűk negyedóra.

77
    Az újabb beadást újabb fejes követte, ez azonban elkerülte a kaput.

77
    A beadásra Lewandowski érkezett, léc alá tartó fejesét bravúrral védi Burchert! Szöglet.

76
    Lewandowski sarokrúgása nem okozott veszély, kivágták a labdát. Fokozódik a nyomás most, újabb szöglet.

76
    Két nagy helyzet a meccsen, mindkettő a vendégek előtt adódott, két kontrából. A Bayern nem sokat mutat.