Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt 2:0 (vége) | Hannover 96 – 1899 Hoffenheim 1:2 (vége) | VfB Stuttgart – SC Freiburg 2:2 (vége)
Hamburger SV – FC Augsburg 3:2 (vége) | 1. FC Köln – Bayer Leverkusen 1:1 (vége) | Bayern München – Hertha BSC 1:0 (vége)
Hamburger SV
3:2 (2:1)
FC Augsburg
szombat 25.04.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Bundesliga

A második félidőben átvette az irányítást az Augsburg, nagy erőkkel rohamozták Adler kapuját, de igazi gólhelyzetet nem sikerült kialakítaniuk. A 69. percben Werner egy kontrából kiegyenlített, de nem sokáig örülhettek a vendégek, a 71. percben Lasogga megszerezte önmaga második, csapata harmadik gólját és végül ez győztes gólnak bizonyult.

Jó iram, sok gól, remek mérkőzés volt.

Köszönjük, hogy velünk tartottatok! (17:27:11)

90+4

90+3
    Csere a Hamburger SV-nél/nál: lemegy Gojko Kačar, bejön Artjoms Rudņevs.

90+2
    Pocsékul jön ki a kapujából Adler a szögletnél, üres marad a kapu a labda pedig Verhaegh elé kerül, de a támadó nem találja el az üres kaput tizenhét méterről.