Veszprém – Mezőkövesdi KC 28:23 (vége) | PICK – Vác 34:25 (vége)
Telekom Veszprém
28:23 (16:8)
Mezőkövesdi KC
szombat 25.04.2015, 15:45 • Lauber Dezső Sportcsarnok Pécs • Magyar kupa

Az első percektől az látszott, hogy a Veszprém komolyan veszi ezt a mérkőzést, legerősebb sorukkal kezdtek, a tizedik percben hárommal, újabb 10 perc múlva hattal vezettek, és a szünetre nyolc volt a különbség, kényelmesnek tűnt a címvédő előnye. Ám a Mezőkövesd nagyot küzdött a második félidőben, igaz, sokat hibáztak a veszprémiek támadásban, Holló és Volarevics is egészen jól védett, és a "kiscsapat" szép gólokat lőve felzárkózott öt gólra. Enné többre azonban nem futotta már az erejükből, de jól hangoltak ezzel a félidővel a holnapi bronzmeccsre. A Veszprém viszont kapott egy kis figyelmeztetést, hogy a magyar mezőnyben sem lehet kihagyni hosszú percekre, mert azt ilyen szinten is megbüntetik. (17:14:47)

60
    Mérkőzés vége. (28:23)

60
    RUESGA talpról talál be, ezzel kialakítja a végeredményt. (28:23)

59
    Dzsamali kapufája után VASICS megy végig az indítással, betalál. (27:23)

59
    Emberhátrányban a Mezőkövesd, és Lókodi átlövését kitolja Mikler a bal sarok előtt. (27:22)

58
    DZSAMALI megy fel az égbe, nagy gólt lő. (27:22)

58
    Grünfelder áll ki, Lékait rántotta le, 5 az 5-ben a csapatok, de Zeitz visszajön hamarosan. (26:22)

58
    Emberhátrányban támad a Veszprém. (26:22)

57
    PÁLOS látványos gólja a szélről. (26:22)

57
    Eladott veszprémi labda, jöhet a Mezőkövesd. (26:21)

56
    STEFAN ILICS bebombázza a büntetőt Mikler hálójába. (26:21)

56
    Pálos repül be, szabálytalankodik vele Zeitz, kiáll a német, és hetes is jön. (26:20)

55
    Volarevics is fog egy ziccert, Lékain fogott ki. (26:20)

54
    Lékai közbelövését védi Volarevics, Radnics is mellé lő a túloldalon. (26:20)

54
    Lejár a kettős emberelőny, Pálos hagy ki ziccert, jöhet a Veszprém. (26:20)

54
    Mezőkövesdi időkérés, még megszoríthatják a címvédőt. (26:20)

54
    Terzics áll ki, Lókodival szabálytalankodott (26:20)

53
    Hetes jön, Lékaival szemben védekeztek belül, Ruesga büntetőjét Volarevics lábbal védi. (26:20)

52
    Lókodi nem tud átvenni egy labdát, emberhátrányban támad a Veszprém. (26:20)

Kommentátort keresünk a Mezőkövesdi KC csapatának meccseihez. További információk.

Telekom Veszprém: Alilovic, Mikler – Gulyás, Ilics, Iváncsik, Lékai, Dzsamali, Marguc, Nagy, Nilsson, Chema, Ruesga, Schuch, Sulic, Terzics, Ugalde Garcia, Zeitz

Vezetőedző: Carlos Ortega

Mezőkövesdi KC: Holló, Liszkai, Volarevics – Trivkovics, Nakhajenka, Kovács Péter, Stefan Ilics, Terenyi, Lókodi, Grünfelder, Ciris, Radnics, Pálos, Szepesi, Vasics, Molnár

Vezetőedző: Skaliczki László

Játékvezetők: Janáky Csaba – Temesi Péter