BFC Siófok – Békéscsaba 0:2 (vége) | Szigetszentmiklós – Ajka 1:1 (vége) | Szeged 2011 – Balmazújváros 3:1 (vége)
Soroksár – 1:2 (vége) | Cegléd – Gyirmót 2:3 (vége) | Szolnok – Kaposvári Rákóczi FC 2:1 (vége)
ZTE – Mezőkövesd Zsóry FC 4:0 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:1 (1:0)
Kaposvári Rákóczi FC
szombat 25.04.2015, 18:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Merkantil Bank Liga

A kissé gyengébb első félidőt követően egy remek második játékrészt láthattak a Tiszaligetbe kilátogató nézők. Vári az 50. percben megszerezte második gólját is a mérkőzésen. Majd a mindent beleadva támadni próbáló Kaposvár a csereként beállt Fejős révén szépített. Az egyenlítés azonban nem jött össze a somogyiaknak, így a Szolnok megszerezte idei első hazai győzelmét. A Kaposvár viszont egyre kilátástalanabb helyzetbe került a bentmaradásért folytatott küzdelemben. A mérkőzés krónikájához tartozik még, hogy mindkét csapat 10 emberrel fejezte be a mérkőzést. Hiszen előbb a hazaiaktól Tóth, majd a vendégektől Petrók is megkapta második sárga lapját. (19:59:42)

90+4

90+4
    A végén még Rajczi is besárgul, miután kilöki a pályáról B.Tóthot.

90+3
    Cserélnek a hazaiak is. Nagy István helyett Zsdrál érkezik.

90+2
    Nagy áll a labda mögé. És eltekeri a sorfal és a kapu fölött is a labdát.

90+1
    Előtte még egy csere a vendégeknél. Nagy Krisztiánt Házi váltja az utolsó percekre.

90
    4 percet hosszabít a játékvezető.

90
    Az előre keveredő Kenderest buktatják a tizenhatos előtt. Ígéretes helyzetből lőhet szabadrúgást a Szolnok.

89
    Faggyas kanyarít középre a jobb oldalról. Lengyel fejeli ki. A kipattanót Kovács lövi kapásból a keresztléc fölé.

88
    Pokorni nyugtatja a kedélyeket. Kis idő húzás után küldi a mezőnybe a labdát.

87
    Nagy helyzet a túloldalon is. Jobb oldali beadás után Hadaró fejel centikkel kapu mellé a hosszú oldalon.

86
    A szabadrúgást Nagy István tekeri Racskó fejére. Onnan nem sokkal száll a labda a jobb kapufa mellé.

85
    Egyenlő létszámban a felek. Petrók kapja meg második figyelmeztetését, miután akasztja a megugró Várit.

84
    Rokszin indítja a megugró Várit. A kontrákra épít a hazai csapat.

82
    Lengyel rúgja bedobásra a labdát a tizenhatos sarkáról.

81
    Bozsó ismét nincs a helyzet magaslatán. A rosszul kifutó kaous fölött Vári majdnem megszerzi harmadik gólját. A jobb oldali kapufa menti meg a vendég csapatot.