Barcelona – Getafe CF 6:0 (vége) | Athletic Bilbao – Real Sociedad 1:1 (vége) | Levante – Cordoba 1:0 (vége)
FC Barcelona
6:0 (5:0)
Getafe CF
kedd 28.04.2015, 20:00 • Camp Nou, Barcelona • Primera División

Az első félidőben dűlőre vitte a meccset a Barca, Messi, Neymar, Xavi, és Suarez kétszer is betalált, öttel vezetett tehát a félidőben a Barcelona, és alaposan kiszolgálta közönségét.

A második félidő elején Messi szerezte maga második, és csapata hatodik gólját, amivel beállitotta a 6:0-ás végeredményt. Talán ez a gól volt a legszebb mind közül, de Suarez tekerése, és Xavi bal felsőbe tartó lövése is emlékezetes volt. A Getafe ma nem tudott mit kezdeni a bombaformában lévő ellenfele ellen, két komoly helyzet adódott Hindestroza előtt, de nem járt sikerrel.

A Barca előnye ismét öt pont a Reallal szemben, akik holnap mérkőznek meg az Almeriaval, ami akár hasonlóan sima is lehet, mint ez a mostani meccs. Tartsanak velünk ott is, és köszönjük a mai figyelmet! (21:52:44)

90+1

90+1
    Egy perc a ráadás.

90
    A szögletet kifejelték a védők, Getafe bedobás.

89
    A kapu elé tett labda katalán lábról vágódik szögletre.

89
    Kevés spanyol bajnoki meccsek egyike, sárga lap nem volt!

88
    Getafe szabadrúgás az ellenfél térfelének közepén.

87
    Nem sok minden történik már, várják a csapatok a hármas sípszót.

85
    Öt perc a rendes játékidőből.

84
    Kicsiben végezték el a hazaiak, majd Roberto középre tett labdájára Bartra érkezett, fejesét védi Guaita.

83
    Messi tekerését Guaita bravúrral szedi ki a jobb sarokból. Szöglet.

82
    Messi kapott szabadrúgást ígéretes helyről. A távolság húsz méter, majdnem szembe a kapuval.

82
    A középre tett labda Bravo zsákmánya lett.

82
    A bal oldali beadást Mathieu menti szögletre, óriási mentés volt Lopez elől.

81
    Lopez lesen tartózkodott.

79
    Az első félidőben lerendezte ezt a katalán csapat. A második legelején Messi villant egyet még, azóta nem láthattunk gólt.

78
    Neymar lesen tartózkodott.

77
    Fél órája nincs gól, ezen a meccsen ez már kisebb fajta csoda.

Gólok: 9. Messi (bünt.), 25. L. Suárez, 28. Neymar, 30. Xavi, 40. L. Suárez, 47. Messi

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves (68. Montoya), Bartra, Mathieu, Adriano – Xavi (C) (59. Pedro), Busquets (46. Roberto), Rafinha – Messi (C), L. Suárez, Neymar.
    Cserék: ter Stegen – Montoya, Mascherano, Rakitić, Iniesta, Roberto, Pedro.

Getafe CF: Guaita – Arroyo, Alexis, Valázques, Lago – Lacen, J. Rodríguez (65. Felip) – León (C) (76. Escudero), Buendía, Hinestroza – Diawara (49. López).
    Cserék: López – Naldo, Escudero, Vigaray, Astray, Felip, López.

Játékvezetők: David Fernandez Borbalan

Nézőszám: 65356