Debreceni VSC – Fehérvár 1:2 (vége) | MTK Budapest FC – KTE-Phoenix Mecano 0:0 (vége) | Puskás Akadémia FC – Nyíregyháza 1:2 (vége)
Szombathelyi Haladás – Dunaújváros 1:4 (vége) | Diósgyőri VTK – Lombard Pápa FC 2:1 (vége)
MTK Budapest FC
0:0 (0:0)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 02.05.2015, 16:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Az MTK helyzetek sorát dolgozta ki a második félidőben azonban Torghelle Sándor és a helyére beálló Horváth Zsolt sem tudott 100%-os ziccerben a kapuba találni. Tujvel és a KTE védelme becsülettel állta a sarat és a csereként szerepet kapó Szalai Dániel révén még a három pont megszerzésére is nyílt lehetősége. A játék képe alapján a hazai csapat rászolgált volna a három pontra, az ezt jelentő gólt azonban nem sikerült a vendég kapuba lőni. (17:54:22)

90+3

90+3
    Kanta sarokrúgását követően Hajdú lövése éppen hogy elvánszorgott Tujvel kapujáig.

90+3
    Hajdú beadását Laczkó fejelte szögletre Horváth Zsolt elől.

90+2
    A vendégek kapusa kap sárgát időhúzásért.

90+1
    Kitl Miklós helyén Patvaros Zsolt a ráadásban.

90+1
    Baki beadását Bese csúsztatta a kapu mellé.

90
    Három perc a ráadás.

90
    Szalai Dániel tartotta meg a labdát három hazai védő gyűrűjében, majd kapura is fordult, Hegedüs egy gyors vetődéssel kaparintotta meg a lapos lövést.

89
    Kanta varázsolta a labdát Csiki elé, aki sokat várt így 13 méteres lövésébe Karan belelépett.

88
    Laczkó beadását vetődve szerzi meg Hegedüs.

87
    Hajdú Ádám beadása érintetlenül jutott el a hosszú oldalon Horváth Zsolt elé, a csatár 2 méterről fölé tudta rúgni a labdát.

86
    A vendégek minden lehetőséget megragadnak, hogy egy-két másodpercet elcsenjenek a mérkőzésből.

84
    Laczkó beadását követően Savic elé pattant a labda, a középpályás lövésre lendítette a lábát, azonban Vass Ádám elcsente a játékszert.

83
    Baki centerezését követően Horváth Zsolt és Bese talpa alatt is elcsúszott a labda.

82
    Amennyiben a hátralévő alig több mint 8 percben a hazaiaknak nem sikerül bekotorniuk a három pontot érő találatot, akkor csakis saját magukat okolhatják a két pont elhullajtásáért.