Chelsea F.C. – Crystal Palace 1:0 (vége) | Tottenham Hotspur – Manchester City 0:1 (vége)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:1)
Manchester City
vasárnap 03.05.2015, 17:00 • White Hart Lane, London • Barclays Premier League

Szenzációs meccset hozott össze a két csapat, noha csak egy gólt láttunk, több mint harminc lövést is emellett!

Az első félidő elején a Tottenham állt közelebb a gólhoz, de nem sikerült Hart kapuját bevenni, ellenben Agüero lövése beakadt a 29.percben a rövid felsőbe!

A második félidőben mindkét oldalon születhetett volna több gól is akár, de ezek elmaradtak, végül megőrizte egy gólos előnyét a City, és elhozta a három pontot a White Hart Lane-ről. Oda-vissza legyőzte tehát Pellegrini csapata Pochettino-ét.

A végeredmény Tottenham – Manchester City 0:1, köszönjük figyelmüket! (18:54:36)

90+6

90+6
    A beadást kivágták!

90+6
    A beadás Demichelisről szögletre pattan, az utolsó lehetőség!

90+5
    Kane kap sárgát buktatás miatt utólag.

90+4
    Lamela passzát Boyata kapcsolja le, még egy perc.

90+3
    Milner hoz össze egy bedobást közel az ellenfél alapvonalához.

90+2
    A szögletből középre tett labda Hart kezei között végezte.

90+2
    A beadásra Lamela érkezett, bal lábbal tüzelt, Hart figyelt, és a léc fölé paskolta a labdát.

90+1
    Öt perc a ráadás.

90
    Megkezdődött a rendes játékidő utolsó perce is immáron.

89
    Agüero helyére Boyata érkezett.

88
    Adebayor esett el, de nincs tizenegyes, nem is reklamál.

87
    Fernando ápolása miatt áll a játék.

85
    Milner iramodott meg a jobb szélen, remekül tálalt az üresen érkező Bony számára, aki azonban néhány centivel a kapu bal oldala mellé tüzelt!

84
    Chadli helyére Adebayor érkezett.

84
    Paulinho került ismét tiszta helyzetbe, lövése nem tartott kellően sarokra, Hart leért, védett!