Bayern München – FC Augsburg 0:1 (vége) | Borussia Dortmund – Hertha BSC 2:0 (vége) | Borussia M'gladbach – Bayer Leverkusen 3:0 (vége)
Hannover 96 – Werder Bremen 1:1 (vége) | Eintracht Frankfurt – 1899 Hoffenheim 3:1 (vége) | VfB Stuttgart – 1. FSV Mainz 05 2:0 (vége)
Eintracht Frankfurt
3:1 (3:0)
TSG 1899 Hoffenheim
szombat 09.05.2015, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Bundesliga

Megérdemelten tartja otthon a három pontot a Frankfurt. A második félidőben sokat esett a játékszínvonala, de ez betudható a hazai csapat remek első félidei játékának. Volland az 51. percben szépíteni tudott, de ez nem volt elegendő, hogy igazán közelebb kerüljenek a vendégek ma a hazaiakhoz.

Ezzel a győzelemmel a Frankfurt biztosan bennmaradt a Bundesligában, a vendégek pedig kezdhetnek lemondani az Európa Ligáról.

Köszönjük, a figyelmeteket! (17:22:56)

90+3

90+2
    Volland szabálytalankodik még a félpályán egyet.

90+1
    Három perc lesz a ráadás.

90
    Seferovic szinte ajtó-ablak helyzetet hagy ki, Baumann ujj heggyel tudta kapufára tólni a támadó lövését.

90
    Baumannak kell kifutnia a kapujából és tisztáznia Djakpa elől.

88
    Zubel próbálkozott meg egy beadással vagy lövéssel, de igazából egyiknek se nevezhetjük. Kirúgás következik.

88
    A hazaiak leginkább a labdatartásra helyezik már a hangsúlyt. Nem nagyon akarnak ők már ma itt gólt lőni.

86
    A frissen beállt Inui már is betalálhatott volna, remek labdát kapott a félpályánál Seferovictól, teljesen egyedül mehetett kapura. Az egyik védő az utolsó pillanatban visszaért, de két csellel megverte, majd mellé durrantott a támadó.

84
    Csere a Eintracht Frankfurt-nél/nál: lemegy Marc Stendera, bejön Takaši Inuj.

81
    Zambrano szorul ápolásra.

81
    Firmino beadását Szalai fejeli kapura, de nem volt igazán erő a fejesében, Trapp fogja.

80
    Szalai próbál helyzetbe kerülni, de túl hosszú labdát kap. Kirúgás következik.

80
    Hasabe volt szabálytalan.

78
    A védők oldalra kifejelik a szabadrúgást, épp Djakpa elé, aki egyből lő, de Baumann könnyű szerrel fogja.