BFC Siófok – Szolnok 0:4 (vége) | Szeged 2011 – Kaposvári Rákóczi FC 1:1 (vége) | Soroksár – Ajka 2:1 (vége)
Cegléd – Balmazújváros 0:4 (vége) | Sopron – Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 (vége) | ZTE – 1:3 (vége)
Békéscsaba – Szigetszentmiklós 1:0 (vége)
ZTE FC
1:3 (0:2)
szombat 09.05.2015, 19:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

A második félidőben többet támadott a ZTE, egy szöglet után mégis a vendégek szereztek újabb gólt. Erre még gyorsan válaszolni tudott a Zete, de ezt követően az eredmény már nem változott, így 3-1-re győzött a Vasas. (20:52:07)

90+5

90+4
    Nagy D. rántotta le Bedit a félpályánál, sárga.

90+3
    Babati csúsztatását szedi fel Hermány.

90+2
    Délczeg és Hermány ütközött a 16-oson belül, szabadrúgás kifelé.

90+1
    Vida rúgta fel Délczeget, ez is sárga.

90
    5 perc lesz a hosszabbítás.

90
    Czvitkovics kapott sárgát.

89
    Czvitkovics lőtt centikkel a jobb alsó sarok mellé egy szabadrúgást 18 méterről.

88
    Kihasználta harmadik cseréjét is a Vasas, Vass helyett Nagy D. lépett pályára.

87
    A ZTE gólt szerzett!
    Délczeg gurított hátra az alapvonaltól, középen érkezett SIMONFALVI GÁBOR és 13 méterről a bal felső sarokba lőtt.

87
    Berecz 17 méteres lövése hal el Szappanos kezei között.

85
    A Vasas gólt szerzett!
    A sarokrúgást Czvitkovics tekerte középre, ÁDÁM MARTIN pedig 7 méterről a kapuba fejelt, a labda a felső lécet is érintve jutott a hálóba.

85
    Jobb oldali szögletet végezhet el a vendégcsapat.

84
    Vida jobb oldali beadását húzta ki sarokkal Kovács G.

82
    Babati gyorsaságát próbálja kihasználni a ZTE, bár most nem jutottak el beadásig a hazaiak.

81
    Újra cseréltek a vendégek, Remili helyére Lázok érkezik.

81
    Simonfalvi távoli lövése kerülte el a kaput.

80
    Babati cselezte be magát a kapuig, majd 2 méterről, jobbról lőtt, a labda szögletre pattant.