– WHC Vardar SCBT 26:28 (vége) | Larvik – ŽRK Budućnost Podgorica 22:26 (vége)
26:28 (15:16)
WHC Vardar SCBT
vasárnap 10.05.2015, 14:30 • Papp László Sportaréna • EHF Bajnokok Ligája

Összességében megérdemelten nyert a Vardar, vagyis megvédte a tavalyi bronzérmét, ha lehet ilyet mondani.

Szoros volt végig a mérkőzés, inkább a Vardarnak nyílt lehetősége többször is ellépni, de mindig egyenlíteni tudott a Dinamo, sőt 10 perccel a vége előtt a vezetést is megszerezték, de a rutinosabb Vardar a végjátékot egyértelműen jobban játszotta le, az oroszoknál hiányzott ekkor már Akopian is, és hiába kapták meg az emberelőnyt 2 és fél perccel a vége előtt, azzal sem tudtak élni.

Így az esélyesebbnek tartott Vardar nyerte a bronzérmet, míg a sok fiatal játékossal felálló Dinamónak a Final Fourban való részvétel is sikernek tekinthető, annyira csalódottak ők sem lehetnek. (16:06:55)

60
    Mérkőzés vége. (26:28)

60
    Már nem játsszák végig a támadást a Vardar játékosai. (26:28)

60
    EL GHAOUI még betalál ziccerből, fél perc van hátra. (26:28)

60
    PENEZIC lő a bal sarokba egy szabaddobás után, eldőlt... (25:28)

59
    Kocsetova kapufát talál, utána megszerzi a labdát a Dinamo, Frolovánál lépéshibát fújnak,,, (25:27)

58
    Klikovacot küldik ki, a falban szabálytalankodott. (25:27)

58
    Nikolicsot is ápolni kell, de folytatja. (25:27)

58
    NIKOLICS betörésből talál a jobb alsóba. (25:27)

57
    Radicsevics szerez labdát, Dmitrijeva ügyetlenkedte el. (25:26)

56
    RADICSEVICS ismét beállóból talál be, a negyedik gólja. (25:26)

56
    55:23-nál kér időt a Vardar. (25:25)

56
    DMITRIJEVA lövi ki a bal sarkot, belemenés gyanús volt a dolog, de érvényes a gól. (25:25)

56
    Klikovac kap ápolást egy ütközés után, de talpon már. (24:25)

55
    Pontatlan lövés itt, eladott labda ott, jöhet a Dinamo. (24:25)

54
    Kocsetova lövését védi Szuszlina, RADICSEVICS értékesíti a túloldalon Lekics bejátszását. (24:25)