Fehérvár – KTE-Phoenix Mecano 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
1:0 (1:0)
Budapest Honvéd FC
vasárnap 24.05.2015, 18:30 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • OTP Bank Liga

43
    A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző SOMALIA. Lamah adta be balról a szögletet és a kifejelt albdát SOMALIA WERGITON mintegy 16 méterről, jobbal rúgta a kapu bal oldalába, Kemenes későn vetődött! 1-0 a Ferencváros javára!

Juhász Attila

Gólok: 43. Somalia

Lapok:   15. Nagy G. (HNB), 77. Godoy (HNB)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Batik, Pavlovic, Ramírez – Gyömbér, Somalia – Varga R. (Haris, a szünetben), Böde, Lamah – Lauth (Bönig, a 75.). Vezetőedző: Thomas Doll.
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Havojic, Kukuruzovic, Nagy Dániel, Haris, Ugrai.

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King, Ignjatovics, Botka (Ihrig-Farkas, a szünetben), Baráth – Elez, Nagy G. (Meza, a 83.) – Godoy, Hidi, Holender (Prosser, a 74.) – Youla. Vezetőedző: Marco Rossi.
    Cserék: Horváth A. (kapus), Meza, Csábi M., Marku, Gazdag, Prosser, Ihrig-Farkas.

Játékvezetők: Erdős József (Ring György, Király Krisztián; 4.jv.: Horváth Róbert)