Magyarország - Németország 9:8 (vége) | Izrael - Magyarország 3:23 (vége)

szombat 13.06.2015, 10:00Európa Játékok - Vízilabda

Magyarország – Németország 9:8

Vadovics 5, Burián 2, Nagy 1, Teleki 1 ill.
    Manolakis 4, Schutze 3, Sopiadis 1

Köszönöm a figyelmet! (11:17:07)

Szinte végig vezetett Horkai György csapata, mégis a meccs vége nagyon szorosan alakult.
    Folyamatosan lépett el ellenfelétől a magyar csapat, elsősorban Vadovics révén, aki öt gólig jutott. A harmadik negyed végétől azonban nem tudtunk a németek kapujába találni, így az utolsó negyedet 3:0-ra nyerte Németország. A végén támadhattak a németek az egyenlítésért, de ez szerencsére nem sikerült.
    Így győzelemmel kezdtek a mieink, folytatás holnap Azerbajdzsán ellen.

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Burián távoli lövését védte Hilgendorf.

32
    Dolff távoli kísérlete a blokkban halt el. 20 másodperc van még hátra.

32
    Winkler kiállítása után Vadovics lövését védte Hilgendorf.

31
    Burián adta el a labdát, majd Winkler távoli lövését védte Dévai.

30
    FYNN SCHUTZE harmadik találatával egy gólra zárkózott a német csapat, nagyon izgalmas lesz a vége. 9:8

30
    Kósa löketét blokkolták a németek.

30
    Magyar időkérés.

30
    Manolakis távoli lövése nem talált kaput, úgy tűnik a németek minden reménye Manolakisban van.

29
    Manolakis vállalta el középről, távolról és védett Dévai.