Békéscsaba – 0:2 (vége) | Újpest FC – Puskás Akadémia FC 2:2 (vége) | MTK Budapest FC – Diósgyőri VTK 5:0 (vége)
Fehérvár – Ferencvárosi Torna Club 1:3 (vége)
MTK Budapest FC
5:0 (2:0)
Diósgyőri VTK
szombat 08.08.2015, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga • 4. forduló

Talán a legvérmesebb hazai drukkerek sem reméltek ekkora hazai győzelmet, az MTK Budapest hazai pályán kiütötte a Diósgyőrt.
    Az első félidőben Kanta egy remek szabadrúgással kezdte a kék-fehérek gólgyártását, majd a hazaiak Vadnai révén a 30. percben növelni tudták előnyüket.
    A fordulást követően a fővárosiak ragadták magukhoz a kezdeményezést, ráadásul az 56. perctől Kovács kiállítása után emberhátrányban játszott a vendégcsapat. Ezt követően sorrendben Hrepka az 59., majd Ramos is betalált a 73. percben. De még mindig nem volt vége, a 87. percben Antal is a kiállítás sorsára jutott, így a DVTK kilenc emberrel fejezte be a találkozót. A végeredményt Kanta állította be, a 89. percben értékesítette a hazaiak büntetőjét.
    Köszönöm a figyelmet! (20:00:36)

90+2

90+2
    Az MTK tartja a labdát, már nagyon nem akar előre menni a hazai együttes.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Az MTK gólt szerzett!
    KANTA JÓZSEF állt oda a hazaiak büntetőjéhez, a Diósgyőrnek már nem volt cserelehetősége, így Grumics állt a kapuba. Kanta belőtte a büntetőt, majd sportszerűen odament Grumicshoz.

88
    Antal buktatott a tizenhatoson belül, az MTK Budapest büntetőt rúghat.

87
    Antal akasztotta a ziccerben kilépő Ramost, ő is piros lapot kapott.

86
    Kitl mintegy 23 méterről lőtt kapura, kísérlete nem járt sikerrel, de szöglettel vigasztalódhatott a Diósgyőr. Koman beívelt sarokrúgása teljesen veszélytelen volt.

85
    Már egy jó ideje, hogy diósgyőri játékos nem ért a labdához, az MTK eldugja most a játékszert.

84
    Változatlanul a hazaiak birtokolják a labdát, nem erőltetik feltétlenül az előrejátékot.

83
    A kék-fehérek passzolgatnak kényelmesen, talán már egyik együttes sem bánná, ha vége lenne a találkozónak.

81
    A fővárosiak dobhattak, a Diósgyőr tizenhatosára viszont már nem tudták bejátszani a labdát.

80
    Hajt a Diósgyőr a szépítésért! Emberhátrányban ez mindenképpen dicséretes.

79
    Grumics volt lesen, szabadrúgással jöhet kifelé az MTK.

78
    Koman újabb sarokrúgása veszélytelen, középen kivágta az egyik hazai védő a labdát.

77
    Barczi bal szélen próbálta elvinni a labdát, védője jól fedezte azt. Kirúgással jöhet az MTK Budapest.

76
    Koman emelte be a labdát a hazaiak kapuja elé, Bese hazatette Hegedüsnek.

75
    Minden bizonnyal a Diósgyőr játékosai nem bánnák, ha vége lenne már a mérkőzésnek.

73
    Kezd csúnya lenni, legalábbis a vendégek szemével. BOUARD RAMOS MYKE cselezte be balról magát a Diósgyőr tizenhatosára, védőjét egy csellel becsapta, majd mintegy hét méterről lőtt a kapuba.

Gólok: 11. Kanta, 30. Vadnai, 59. Hrepka, 73. Ramos, 89. Kanta

Lapok:   68. Lipták (DIO)   56. Kovács (DIO), 87. Antal (DIO)

MTK Budapest FC: Hegedüs – Vadnai, Vukmir, Grgic, Bese – Thiam, Szatmári (46. Vass) – Hrepka, Kanta, Varga (60. Gera) – Torghelle (53. Ramos)
    Cserék: Groppioni – Ramos, Hajdú, Strestik, Poór, Gera, Vass

Diósgyőri VTK: Antal – Okuka (26. Németh), Lipták, Kovács, Nemes – Egerszegi – Bognár (54. Kitl), Koman, Barczi, Bacsa (54. Takács) – Grumics
    Cserék: Rados – Tamás, Németh, Halmai, Kitl, Boros, Takács

Játékvezetők: Erdős – Berettyán, Becséri