Putnok FC – Diósgyőri VTK 5:1 (vége)
Putnok FC
5:1 (4:0)
Diósgyőri VTK
vasárnap 16.08.2015, 17:30 • Várady Béla Sportközpont, Putnok • NBIII - Keleti csoport • 3. forduló

Könnyű győzelmet aratott ma a hazai csapat a papírformának megfelelően.Hiába kezdtek jól a DVTK fiataljai a lendület nem tartott sokáig.Sőt a sorozatos védelmi hibák megbosszulták magukat és a szünetre el is dőlt a mérkőzés.A második félidő már csak formaság volt a vendégek megszerezték a szépítő góljukat mindössze ennek örülhetnek.A Putnok a második félidőben már csak labdázgatott tartotta az előnyét,de minden bizonnyal sokkal nehezebb meccsek is várnak még rájuk a bajnokságban.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:24:44)

90+3

90+3
    Még egy hazai bedobás a végén.

90+2
    Bene próbál kiugrani de beérik a védők.

90+1
    Király próbálkozik még egy kapura lövéssel volt már jobb is.

90+1
    Nézzük mennyi lesz hosszabbítás. Három perc!

90
    Benét futtatják meg a társak még a végén a labda azonban hosszú.

89
    Gresó volt lesen középen.

88
    A hazai csapat már nem sokat tesz hozzá a mérkőzéshez a vendégek próbálkoznak szépíteni .

87
    Közeledik a mérkőzés vége és ezzel együtt kezd unalomba fulladni .

85
    Fehér megrúgta Királyt ez is lap.

85
    Csicsvári taglózta le Benét a felezőnél a lap elmaradt.

83
    Horváth Sz.kapott sárga lapos figyelmeztetést.

83
    Zimányi ívelése után Kovács P.lesre fut.

82
    Galambosit szereli Madarász hazai dobás lesz.

82
    Indulhat előre a DVTK támadása.

82
    Zimányi bedobása nem talál társat.

81
    Mintha elfogyott volna a levegő a hazai csapatnál de lehet most jön elő a kupameccs fáradtsága.

80
    Szórványos hazai támadás a pályán.

DVTK1910

Gólok: 20. Horváth (bünt.), 24. Bene, 28. Madarász, 34. Bene, 56. Zimányi – 62. Icsó

Lapok:   83. Tóth (PUT), 85. Fehér (PUT) – 29. Oláh (DIO), 48. Timkó (DIO)

Putnok FC: Botló-Molnár (46' Kovács P.), Nagy (C), Belényesi, Zimányi A.,-Madarász, Fehér, Zimányi Á. (59'Tóth), Horváth- Marcinaskó (70' Sápi), Bene
    Vezetőedző : Koszta Péter

Cserék: Somogyi –Máthé, Kovács P.,Tóth Sz.

Diósgyőri VTK: Egyed-Eperjesi,Csicsvári (C),Kovács G,Galambosi- Király ,Kövér, Gresó, Ternován (56'Icsó) -Oláh (68' Szabó), Balogh (46'Timkó)
    Vezetőedző: Sütő Szilárd

Cserék: Gávai-Timkó,Szabó,Sipos,Kádas,Icsó,Márton

Játékvezetők: Bogár G., Csáky T.,Sápi Cs.